Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a mai generációnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai generációnak van értelme, ha házasságot köt vagy nem igazán?

Figyelt kérdés

2017. szept. 15. 23:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább csak az egyének döntése. Van akinek nincs értelme, van akinek meg nagyonis!
2017. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden elo generacio mai. Kikre gondolsz? Az ovisokra?
2017. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
A házasság jó dolog, a modern ember sz#r hozzá.
2017. szept. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem tôbségben nincs értelme. N25
2017. szept. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

Kapcsolattól függ, nem életkortól.

Normális esetben ugye akkor szoktunk összeházasodni, mikor a kapcsolat erre megérett, és mindketten biztosak vagyunk benne, hogy vele szeretnénk az életünket leélni. Ez lenne ugye az alap. Az már más dolog, hogy manapság 1 év se kell és jegyben járnak, mert jajj de menő, gyűrűt vett nekem stb stb. Vagy abban reménykednek, hogy a házasság majd megoldja a kismillió párkapcsolati gondjukat. Vagy megkéri a kezét hátha akkor megbocsájtja, hogy amúgy fél éve minden jöttmenttel félrekefél.

Szóval az a baj nagyon félreértelmezik a házasság célját meg üzenetét. Mi párommal lassan 4 éve vagyunk együtt, állandóan piszkálva vagyunk, hogy miért nincs még lagzi stb. De hát könyörgöm most költöztünk össze fél éve, még azt se tudjuk milyen igazából, komolyan együtt élni. Én mindenhol azt látom, hogy annyira bele vannak hajszolva az emberek a házasságba. A nők többsége meg nagyon ráerőlteti a párjára. Persze ez régebben sem volt másképp nyilván.

2017. szept. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ember, kapcsolat, legfőképp pedig értékrend-függő. Mi a férjemmel mindig is komolyan gondoltuk a kapcsolatunkat, az első csóktól kezdve tudtuk, hogy egyszer egymás házastársai leszünk. Nekünk komolyan jelent az valamit, hogy megesküdtünk egymásnak, komolyan gondoljuk mind a hűséget, mind a jóban-rosszbant, mind a kapcsolat felbonthatatlanságát.


Aki úgy házasodik, hogy "max elválunk, ha nem megy", annak nincs értelme.

2017. szept. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
20%
Gondolom kb annyi, hogy csak így tudnak meglovasîtani egy tizest a többi állampolgártól CSOK formájàban.
2017. szept. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
13%

Ha a (gazdasági) érdeket nézzük, akkor igen.

Ha az érzelmi vonalát nézzük, akkor totál értelmetlen, mert sokszor olyan ez, mint egy rossz autó működése: mire bemelegszik a motor, felforr a hűtővíz és le is lehet állni.

2017. szept. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
22%
A házasság egy letűnt kor intézménye, abszolút elavult dolog. Nem is veszik komolyan az emberek, de manapság nehéz is komolyan venni, amikor mindenhol azt látod-hallod, hogy "mindenki" elválik. Az emberek akkor kezdik csak átérezni a házasság súlyát, amikor váláskor az addig keservesen összegürcölt vagyon megosztásra kerül és/vagy ebek harmincadjára jut. A húszlakásos házban ahol lakom öt lakóról tudok hogy elvált, ebből három orvosnő, egy színésznő, és egy férfi, és a hallottak alapján mindenhol cirkusz van a volt házastárssal vagyont meg gyerekeket illetően. Egyik tesóm is elvált, a másik tesóm két éve nősült, de tudom, hogy a vidéki csajszi csak azért ment hozzá, mert tesómnak jó állása van és jó helyen lakik, és ez óriási ugródeszka volt a lánynak, aki elég nagy nihillből jött a fővárosba, és ezt nem engedte ki a markából. Néhány ismerősömről meg tudok, hogy agyba-főbe félrekuffantanak a házasságukban, és csak a vagyonért nem válnak el. Ezek a dolgok meggyőztek arról, hogy a legnagyobb ostobaság lenne részemről megnősülni. Enélkül is akad punci, számos barátnőm volt már, akik hozzám akartak jönni, de nem bírtam meglépni a dolgot. Legtöbbjük mikor szembesült a helyzettel, hamar megpattant tőlem, és volt aki férjhez is ment gyorsan valami balekhoz, úgy tudom van aki el is vált azóta. Ez is egy élet, és meg lehet találni benne az örömöt, de mondjuk hogy gyerekem lesz-e valaha, ezt nem tudom megmondani...
2017. szept. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%
Utolso kar hogy nem ismered a szerelmet
2017. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!