Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tudtok esküvőszervezőt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok esküvőszervezőt aki elvállalná ezt? És mennyi lenne a költsége ennek?

Figyelt kérdés
A párommal 7év párkapcsolat után elhatároztuk hogy összeházasodunk na de van egy kívánsága. A balaton parton akar esküdni úgy hogy építtetni akar egy oltárt sátrat állítani kivilágítással stb. Azaz a tipikus amerikai esküvő. Csak az a probléma eddig kettő esküvőszervezőt kerestem fel és ezt egyik sem vállalta és azt sem tudom mennyiért csinálnak egy ilyent meg nekünk. Mennyibe kerülhet ez és tudtok ajánlani esküvőszervezőt somogy megye és környékén?

2017. szept. 20. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

bérelsz dekorost és sátrat és kész

sátor am. drága

2017. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm
2017. szept. 20. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Te a vőlegény vagy? Nem akarok belerondítani a boldogságotokba, és te nálam jobban látod a helyzetet, de légy ővatos ezzel a nővel, pénzéhesnek tűnik.
2017. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok az. Hát vannak igények de kinek nem? Én próbálom teljesíteni kerül amibe kerül. Akkoris szeretett amikor nem volt pénzem és sohasem panaszkodott most hogy van most sincsenek nagy igényei szerintem teljesen teljesíthetőek.
2017. szept. 20. 21:40
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem vettem rossz néven a tanácsot :) megy a zöld
2017. szept. 20. 21:41
 6/8 anonim válasza:

kiralyieskovok.hu

Egy ismerősömék csinálják, ettől bonyolultabb dolgokat is megszerveztek már.

2017. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] Egy zseni a csajszi, ráadásul korrekt is! Beszélj vele! :)
2017. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

felejthetetleneskuvo.hu

Egy probat meger ;)

2017. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!