Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kedves Feleségek! Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Feleségek! Miért van az, hogy gyerek születése után van aki már csak havi egy szexet érdemel a férj úgy, hogy az asszonynak a sgge is kivan nyalva de mind8g fáradt?

Figyelt kérdés
2017. szept. 25. 22:36
1 2 3 4 5
 1/41 kén_ ***** válasza:
86%
Újabb mintaférj.
2017. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Miért is?
2017. szept. 25. 22:40
 3/41 anonim ***** válasza:
44%
Azt hiszem, rosszul választottál. A párom, sem az első, sem a második gyerek után nem volt ilyen. Ugyan úgy kívánta, mint előtte. Nem kezdeményeztem, akkor kezdeményezte ő, akkor is, ha 24 órát volt előtte ébren.
2017. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom nem metszed, hogy a baby születése után a hormonháztartás megváltozik és jó ideig meghal a libidója a legtöbb anyának. Legyél türelmes, de finoman jelezheted, hogy kézimunkázhatna a feleséged.
2017. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
6 éve türelmes vagyok! Jelezzem már annyit, hogy én unom már felhozni. Megcsalni nem szeretnèm mert azt inkorrektnek tartom, de vállni se szeretnék mert a gyerek rettentő apás.
2017. szept. 25. 22:48
 6/41 anonim ***** válasza:
88%

Őszintén, mennyit segítesz be a gyereknevelésbe, a háztartásba?


Vagy csak elvárod, hogy mindent a párod csináljon, te pedig várod, hogy majd hulla fáradtan majd szexeljen veled?

2017. szept. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
83%
Akkor mire vársz? A feleséged tojik rád. Ez egy halott kapcsolat. Attól még lehetsz jó apa, hogy külön élsz az asszonytól.
2017. szept. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
75%
Figyu apa, cserélj a nejeddel! Ő elmegy laza 8 órába dolgozni, te meg nyomhatod 24 órában! Aztán megnézheted, ki mennyire lesz fáradt. Hajrá!
2017. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
84%
6 év alatt ennyire jutottál a saját feleségeddel kapcsolatban? Grat.. A szex amúgy nem fizetőeszköz..A saját felelősségeden nem gondolkoztál még el,vagy azt hiszed hogy te vagy az áldozat? Nem mutogatni kell a másikra,hanem megbeszélni a problémát..A stílusodból ítélve nem is csodálkozok,hogy nincs kedve hozzád a feleségednek.
2017. szept. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Csak elmondom, hogy avgyerek azért ennyire apás mert születése óta ha a szoptatást nem számítjuk akkor kb 60-70%-ban velem van és én intézem a dolgait. A háztartásba meg csak annyit segítek, h a főzésen, mosáson kívül mindent én csinálok!!!
2017. szept. 25. 22:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!