Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kedves Feleségek! Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Feleségek! Miért van az, hogy gyerek születése után van aki már csak havi egy szexet érdemel a férj úgy, hogy az asszonynak a sgge is kivan nyalva de mind8g fáradt?

Figyelt kérdés
2017. szept. 25. 22:36
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
82%

Annyira utálom az általánosítást. Én is feleség vagyok, két pici gyerekkel. Mindennap szexelünk, de legalább heti 5-ször. Úgyhogy az a szitu amit leírtál, nem általános. Amik az okok lehetnek:

- hormonális problémák

- nem érzi magát nőnek, szexinek melletted

-nem jó veled a szex

- szeretője van

- neki ennyire van igénye, van ilyen, nem illenek össze az igényeitek


Két lehetőség van:

- megbeszélitek, megpróbáljátok újraépíteni a kapcsolatot

- ha nem megy, elváltok, kerestek magatoknak megfelelő társat. A gyerek túl fogja élni, csak miatta ne maradjatok együtt

2017. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
46%

Légy szíves, ne általánosíts! Terhes vagyok, egy héttel szülés előtt, de sose keresnék kibúvókat a szex alól. Akkor van, amikor a párom csak szeretné. (Persze nyilvánvaló, hogy ha épp fetrengek hányingerrel, akkor ő sem szeretné.)

Hogy a feleséged miért ilyen, azt vele kell megbeszélned, de ezenkívül megtenni mindent, hogy meghozd a kedvét. Teremts romantikus körülményeket, csábítsd el, ajánlj fel neki újdonságokat, izgalmakat, kényeztesd.

Meg kell próbálni és beszélni.

2017. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
0%
#30 a jelenseg neve "anyai feltes".Van akinel elojon, van akinel nem,ezt elore nem tudod megjosolni.Beszelgessetek!
2017. szept. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
68%
Ha élvezetet nyújtana a veled való szex, akkor kívánná és akarná. De mivel nem élvezi, így nincs rá igénye sem, mert helyette még aludni is jobb élmény például. Ezen gondolkozz el.
2017. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
68%
Halott a kapcsolatotok. Ahogy valaki írta az elején, rosszul választottál. Valószínű a feleséged úgy volt vele, már ennyi ideje együtt vagytok, megszoktátok egymást, mással sem lenne jobb, itt az ideje a házasságnak és a gyereknek, meg minden házasság ilyen úgy is, a szerelem 1-2 év alatt úgy is elmúlik. Na akik így házasodnak, ott nagyon hamar jó ha havi 1-2 szex van. Másnál meg 20 év után is tud naponta lenni. Gyerekkel nem szűnik meg a vágy a nő részéről sem, ha az szerelem volt. Ha a feleségedet zavarná, hogy miért nincs meg benne a vágy, akkor saját maga menne orvoshoz, pszichológushoz stb, megoldásokat keresné Veled együtt. / év alatt Őt nem zavarja, hogy nincs szex, Ő el van úgy is. Ja mert a segge alatt van minden és még szexelnie sem kell. Olyan nincs,hogy nincs idő, meg mindig fárad valaki, meg a gyereke miatt nem lehet megoldani. Ezek kifogások. Válj el, ha még boldog akarsz lenni.Attól még a gyerektől nem kell elválnod. Ne haragudj,de így csak egy pénzkereső balek Vagy.
2017. szept. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
34%

Sajnálom, de te csak bankautomata, bébicsősz és spermabank vagy annak a "nőnek". Ha szeretne nem így viselkedne. Vicces látni a sok hülyét ahogy mentegetik a nőt. A férjem első házassága is ilyen volt. Havi egy szex, anyuka a naptárban vezette, hogy mikor lesz babuka belőle, neki csak az kellett. De azt is rásózta utána amikor meglett, mert már nem is akart annyi gyereket, meg fárasztó nevelni meg tökömtudja. Mondanom se kell, azóta se kell senkinek, egy frigid pcsa, sehogy se lehet kielégíteni, dobál, csapkod, megütötte a gyerekeket is. mint egy bolond csak házasság előtt jól titkolta a személyiségét, hogy elvegyék. Kár mindent a hormonokra fogni. Nekünk is van gyerek és ugyan úgy szeretem a férjem, rengeteget szeretkezünk, gyakran "meglepem" reggeli kényeztetéssel az ágyban, cukkolom, kelletem magam neki, fehérneműk stb. Nem az a normális aki telisz*rt búvárruha alakúra hízik és könyörögni kell valamiért, ami elvileg neki is jó. Ez az én szerény véleményem.

Nehogy már a szerencsétlen férfi imádkozzon egy szexért,ha már a gyerekekkel is segít, miközben anyuka éli világát és semmibe se kerülne széttenni a lábát ahogy a gyerekhez tette. Erre nem kifogás a hormon, a józan eszet nem ütik ki. A kérdező példás, hogy még nem csalta meg.


Szerintem válts, mert ez jobb nem lesz, ha évek alatt nem lett jobb. Lehet lepontozni, testközelből ismerem a helyzetet.

2017. okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
62%
Öhm ne a számmal maszturbáljon már basszus ha nekem a terhesség miatt nem lehet szexelni.......
2017. okt. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
58%

Talán ne ott nyald...

Ha a szex jó, azt nem lehet megunni, azt mindig kívánni fogja.

Amikor az is jobb program, ha elmosogat, akkor ne csodáld, ha nincs kedve.

Mikor volt utoljára olyan, hogy te jó alaposan kinyaltad, hogy reszketett az orgazmus alatt? Direkt jól elhúzva, amíg csak lehet?

Ez a hozzáállás a leghervasztóbb dolog a világon. Ez a "jár a férjnek a szex, ha füttyent, előjáték nélkül, szárazon, de élvezze".

2017. okt. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Udvarolj neki temperj erte pont mint regen

Hivd radira irj neki uzenetet

2017. okt. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Szerintem itt már semmi nem segít, ezzel a nővel egyszerűen nincs mit kezdeni. Aki a férje helyett a facebook-ot választja, az éljen azzal. A megcsalást nem tartom jó ötletnek, mert az már egy harmadik személyt is érint, aki esetleg többet érdemelne. Én azt hiszem, mégiscsak el kellene gondolkoznod a váláson, mert ez a helyzet egyszerűen megalázó.

N

2017. okt. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!