Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik hajnalba járnak dolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hajnalba járnak dolgozni azoknak mennyi energiájuk van még este összebújni a párjukkal?

Figyelt kérdés
Nekem nem sok, ha hajnalos vagyok akkor gyakorlatilag semmi energiám nincs estére miután a gyerek ágyba kerül nekem is off van, hétvégén meg örülök hogy pihenhetek, csak a férjem nehezményezi ezt. Mivel egy hónapba 2-3 hetet vagyok hajnalos aztán meg ha pont egy hétig megvan így nem sokat vagyunk együtt. Ti kiakadnátok ezen?

2017. okt. 19. 22:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én fél 5 körül kelek és 10-éjfél körül fekszem mostanság.

Enegriám sok dologra van, ha akarom, de általában a lelki dolgok miatt nem volt energiám az exeimre, lelkileg lehúzóak voltak sokszor és emiatt nem volt csak energiám.

Mondjuk fontos, hogy én nem élek stresszes életet, nincs gyerekem, irodai munkát végzek, szóval csak szellemileg fáradok el.


Szerintem a férjed szemszögéből nézve jogosnak mondható, hogy szeretne intimitást, viszont akkor segítsen a gyerekkel, a házimunkában, hogy ne téged terheljen ez a dolog annyira.

2017. okt. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 7kor kelek de este 10-re így is hulla vagyok. A rendszeres túlóra, napi 10 óra munka (multinál) + utazás megteszi a hatását.

Még egy normális filmet sem lehet este megnézni, max egy sorozatot. A munka egy fasság... részmunkaidőben v otthonról kell dolgozni, különben rabszolga vagy...

2017. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Halálomig lenne annyi, szerelmemmel összebújjak.

Mi ez a kérdés??? Undorító! Érzéketlen! Szánalmas!

2017. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Felmondanék.


...De mi mások vagyunk. Neked ezt még meg kell tanuld.

2017. okt. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
8# 10# azt olvastátok, hogy gyerek is van? Nem dughatják át az egész hétvégét. Másrészt délután megint h? Eleve gondolom a pasi este ér csak haza, amig a gyerek ébren van h dugjanak? Az észt azt könnyű osztani.
2017. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez egy amúgy sok cégvezető által is hangoztatott kapitalista alapelv a nagyobb cégeknél: a dolgozókból kisajtolnak annyi energiát és időt, h a családi/privát életük tönkremenjen, új barátnőt/feleséget meg ne legyen idejük keresni. A tönkretett életű munkásnak ekkor már lesz sok szabadideje amit munkával tölthet, illetve a depresszió miatt a munkába fog menekülni, ami szintén jó. Rosszabb esetben drogokhoz nyúl, amit finanszírozni kell, ergo még így is többet fog dolgozni, és "lojális" marad, mert egy depressziós embert sehova máshova nem vesznek fel. Ez addig megy amíg az utolsó cseppet ki nem facsarják valakiből, ez kb 40-50 évesen eljön, utána kirúgják v parkolópályára teszik. Emberünk itt ébred rá h elcseszte az életét. Ez úgy a multiknál sokévet lehúzó emberek szinte teljes egészére igaz.

A világ így működik. A megoldás, h saját vállalkozásba fogsz, vagy megkeresed azt az 1% céget (tipikusan a kis cégek, multik közül 1-2 ilyen van max) ami nem erre építi fel a működését.

2017. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
66%
Az mit jelent, hogy hétvégén örülsz, hogy pihenhetsz? Akkor sincs kedved/energiád hozzá? Akkor miért nem fér bele? Ez azért tényleg nem jó így, előbb utóbb el fogtok hidegülni egymástól.
2017. okt. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!