Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te elválnál, hogy ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elválnál, hogy ha kiderülne, hogy a férjed szeretőt tartott, és megegyeznétek, hogy megpróbáljátok helyrehozni, de ő semmit sem tesz ennek érdekében, hanem szinte minden este eljár, és soha nincsen otthon?

Figyelt kérdés
Én komolyan azt hittem,helyre lehet hozni,pláne úgy,hogy még elmondása szerint sem tettem semmi olyat ami miatt megérdemeltem volna,hogy megcsaljon (sajnos nem is első eset) sokszor hazudik,ami nagyon bánt engem,és a gyerekkel is alig törődik.Mindig van valami programja,de ha véletlenül itthon van sem foglalkozik velem.Persze mivel ezt már megelégeltem,én sem próbálkozok már semmivel.Te mit tennél?
2016. jan. 8. 07:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Röviden,tömören: lekoccolnék!
2016. jan. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Elválnék, igen.
2016. jan. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Válnèk
2016. jan. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Így nincs értelme szenvedned. Hagyd a fenébe. Majd rájön mit veszít.
2016. jan. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Mindezek ellenére ő azt mondja,hogy szeret.

De a tetteiben én ezt egyáltalán nem érzem.

2016. jan. 8. 07:27
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Hazudik, hogy ne veszítse el a bejárónőjét.

Azt szereti akinél az estéket tölti.

2016. jan. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Mire vársz? Te is látod, hogy így nem érdemes.
2016. jan. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos lelépnék. Saját magadat szivatod ha mellette maradsz, nem beszélve arról hogy akár a maradék önbecsülésed is sárba tiprod. Nem érdemel meg, mert nem tisztel. Szerintem ha egy férfi szeret egy nőt akkor esze ágában sincs félre***ni. Ha ilyet csinál akkor már csak melletted van és nem veled. De egyébként erről nem feltétlenül te tehetsz. Vannak önző férfiak akiket csak a farkuk érdekel. Lehet hogy azt a másik nőt is meg csalja...
2016. jan. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Ha pedig otthagyod esélyt adsz magadnak egy új, jobb párkapcsolatra, amivel akár a gyerekek is jobban járnának, bár nem tudom hány évesek.
2016. jan. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyagi okokból nem vagyunk kiszolgáltatva egymásnak, én válnék.
2016. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!