Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez nem túl elhamarkodott döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem túl elhamarkodott döntés?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki most ment férjhez a hétvégén. De úgy hogy a barátjával 2017 július eleje óta vannak együtt. Ez nem túl gyors tempó?? Örülök neki hogy boldog meg minden de ezek a hirtelen felindulásból kötött házasságok ki is tartanak? Mármint ennyi idő alatt maximum a rózsaszín ködöt látni.. :/


Nekem 2017 június óta van párom és úgy érzem ő az akivel élni akarok de iszonyu korainak érezném ha azt mondaná házasodjunk össze.


Ti hogy gondoljátok?


2017. nov. 23. 07:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi idő nem elég hogy beérjen egy kapcsolat. Szerintem is elég korai, bár vannak csodák. Hány évesek?
2017. nov. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is korai. Az, hogy kitart-e vagy sem ilyen esetben a szerencse kérdése. Nem lehetetlen persze, de rizikós.
2017. nov. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
23 évesek még csak.
2017. nov. 23. 07:31
 4/36 anonim ***** válasza:
87%

De, szerintem az, en se mennek bele, de valakiknek bejött már ez is. Till Attillaek házasodtak 4 hónap után es azóta 20 év eltelt...

Mi pl. szuzen hazasodtunk, amire szintén mindenki ugrik, de nem lett igazuk. Majd az ido eldonti, most örülni kell a boldogsaguknak. :)

2017. nov. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%

Egy kapcsolat hossza nem ezen múlik. Lehet, hogy gyorsan elválnak, lehet, hogy x év után, de az is, hogy együtt öregednek meg.

Legfeljebb elválnak, ha nem működik. Na bumm.

2017. nov. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

5: igen ez is igaz. Bár nekem pont ez az hogy én nem akarnám azt hogy mindegy majd max elvalunk. Én ha házasodom akkor én azt egyszer akarom, örökre akarom tenni megha nem lesz egyszerű mindig minden akkor is. De ehhez pedig idő kell hogy eldontsd ki az akivel ezt megtennéd és meg akarod tenni. Lehet emiatt érzem furanak.


Örülök nekik és remélem minden jó lesz :)

2017. nov. 23. 07:44
 7/36 anonim ***** válasza:
91%

Ezt, soha nem lehet tudni előre. Elég sokan, évekig járnak, majd együtt laknak, végül házasság és 1-2 év múlva válás.

Mi, pár hét után, határozottan tudtuk, össze tartozunk. Nekünk ez bejött.

2017. nov. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
7: gratulálok :)
2017. nov. 23. 08:00
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Az ő döntésük, ha így látják jónak, hát tegyék, felnőtt emberek.

Szerintem sem ezen múlik, hogy meddig fog tartani a házasság.

Persze az igaz, hogy mondjuk egy több éves kapcsolat alatt jobban megismered a másikat, de mennyi olyat lehet hallani, hogy 10 év után házasodnak össze és 2 hónap múlva válás..

Nekem is vannak ilyen ismerőseim, akik nemhogy ilyen hamar házasodtak össze, de kb. féléve ismerték egymást, amikor babát is vállaltak és azóta is boldogok szerencsére. :)

Én is meglepődtem rajta, mert én nem hoznék ilyen hamar ilyen komoly kérdésekben döntést, de szerencsére nem vagyunk egyformák. :)


25N

2017. nov. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Bár akik ilyen sok év után házasodnak össze tehát pl 10 év ahogy mondtad azoknál nem lehet hogy ez amolyan kapcsolat megmentése miatt van? És nyilván azért lesz válás a vége mert egy kapcsolatot házassággal nem lehet megmenteni. Sokan úgy gondoljak h lehet pl gyerekkel is.. De hát nem.


Mert nekem több olyan ismerősöm van aki így került ilyen helyzetbe.


Sőt unokatesom is.. Több mint 10 éve együtt voltak és nem házasodtak össze majd úgy döntöttek megis aztán válás lett fél éven belül. Merthogy amúgy a kapcsolat már nem volt olyan jó de így próbálták meg ha nem is tudatosan de úgymond felviragoztatni.


Hmm. érdekes.

2017. nov. 23. 08:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!