Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nő + több férfi társ +...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő + több férfi társ + férj + egyidejűleg?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen, hogy a nő mondjuk többlaki, egyik akár a férje a házukban, de a többi férfi is ugyan úgy van neki mint a férje, csak akár más-más házakban? Tudja egy nő ezt így csinálni, akár annyira, hogy az összes férfi életébe csak ő lesz nő, más barátnőket ne is akarjanak?
2017. dec. 10. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasonlóról tudok itthon is meg nyugaton is, főleg külföldön "menő".

Igazából én is hasonló kapcsolatban élek a feleségemmel.

2017. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két olyan férfi ismerősöm is van, akik kijöttek dolgozni külföldre, hátrahagyva feleségeiket és a gyerekeket, aztán idekint is lett az egyiknek barátnője, a másiknak barátnője + kisgyereke. Itt együtt élnek úgy, hogy másoknak fogalma sincs arról, hogy gyakorlatilag bigámisták az illetők.

Az "otthoniak" közül szerintem az egyik feleség sejti, hogy mit csinál a hites ura, a másik nonek viszont (3 gyerekkel) fogalma sincs arról, hogy apunak tulajdonkèppen 4 gyereke van.

2017. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha a nő is baszik fűvel-fával nehogy már elvárja hogy én meg recskázzak ha éppen mással kefél.Volt ilyen nőm.Bombázó volt mégis kidobtam ezért.
2017. dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen tapasztalatom nekem is van külföldön mint amit a 2es válaszoló írt.

Annyival egészíteném ki hogy egyik ilyen ismerősöm nő! Azt hogy ez mennyire titok az otthoni párjuk előtt azt nem tudom, de nem is érdekel, véleményem hogy ezek gerinctelen emberek.

2017. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ordasnak hívják.
2017. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!