Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz-e az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz-e az, hogy a férfiak tudnak két nőt is egyidejűleg szeretni?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam,hogy a férfiaknak akkora szívük van,hogy tudnak két nőt is egyidejűleg szeretni.Igaz lehet-e ez?

2012. jún. 1. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Tudnak ők 3-at is.
2012. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Akárhány embert lehet szeretni, ez csak ilyen társadalmi berögződés, hogy csupán egy embert szerethetünk.
2012. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"hogy a férfiaknak akkora szívük"


A ferfiak nem a szivukkel szeretnek! ;)


Amugy szeretni vs szerelmesnek lenni nem ugyanaz!


25/f

2012. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
természetesen úgy gondoltam,hogy tudnak-e két személybe szerelmesek lenni egyidejűleg
2012. jún. 1. 10:08
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Nekem erre anno egy barátom ezt mondta:


Nagy a szívem, sok mindenkit tudok szeretni.


Veheted a lapot belőle. 2 nő simán lehet az életében, akiket egyformán szeret, és nem tud vagy nem is akar dönteni. Millió ilyen van. Láthatod.


24/N

2012. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság. Mármint "szerethetnek" egyszerre több szép nőt (a farkukkal), de hogy egyik sem szerelem, az is biztos.
2012. jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha baromság, miért van az, hogy sok férfi 2 nő között vacilál, nem tud dönteni??
2012. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyiket sem szeretik igazán. Nem olyan bonyolult ez.
2012. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Ez baromsag. Arrol szol hogy az egyik partnert szivatja az meg nem veszi eszre mrt annyira szerelmes vagy szereti. Jatszadozni lehet a csavonak jo hogy 2 vasat tart a tuzben es mindkettovel lefekszik. Majd igergeti hogy el fog valni meg minden valojaban toketlen a csavo az ilyen az nem ferfi. Hogy lehet egy ilyen emberbe szerelmesnek lenni? Nem arrol van szo hogy szeretet ehes vagyok ha mar szep szavakkal megsimogat egy fiu, elajulok es felruhazom a pasit olyan tulajdonsagokkal amilyen nem is, es ebbe leszek szerelmes?
2012. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
21 f voltam
2012. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!