Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Frissen házasodtunk de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frissen házasodtunk de nagyon ritkán vagyunk együtt, szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk együtt és pár hónapja házasodtunk össze. Az első kb 2 évben minimum egy héten 2-szer szexeltünk, viszont ezen az évben az 5 ujjamon megtudnam szamolni hanyszor bújtunk össze. Nagyon szeretjük egymást, és nincs köztünk semmi probléma viszont szexuálisan mind2-en nagyon elhidegültünk egymástol és ez elég elszomorító. Nem tudom mi lesz velünk így évek múlva, ha már most ez van.
2017. dec. 25. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Lesz ez még évi egy is. Aztán jön a nagymamahaj, meg a nagypapafülszőr és jöhet a nagyszerű panel-proli létezés. Izzítsd az elméd a brazil szappanoperákra meg a híradóra.
2017. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hat ezzel pont mellé nyúltál, mert nem vagyunk panel prolik, és nem szappanopera előtt TV nézős tespedősek vagyunk...
2017. dec. 25. 20:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik alapból nem volt nagy szexuális étvágyatok, mert a heti 2 sem túl sok. Szerintem nem normális, de mindenképp kommunikáljatok.
2017. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem akartok gyereket, akkor nem gond. Legalábbis nekem nem.
2017. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg ennek válás lesz a vége. Biztos nem házasodnék 3 év után nekem az kevés. Főleg a heti 2 szex már akkor baj lett volna. Beszéld meg vele.
2017. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%

Elég szercsi lavcsi puszcsi feelingje van.

Szerintem is válás lesz a vége.

2017. dec. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

A kérdés az, hogy ez miért van és mennyire zavar téged és őt?

Ha mindkettőtöket zavar ez, és oka van annak, hogy nincs több szex, akkor le kéne ülni és meg kell beszélni.

Igen, szar, kínos, de inkább derüljön ki, hogy miért nem kíván, miért nem jó a szex , mint hogy elváljatok emiatt.

Tudjátok meg mire vágyik a másik, mi az amit nem szeret stb.

És teremtsétek meg rá az alkalmat, bújattok össze többször.

Ha kell igyatok meg egy pár pohár bort, sötétítsetek be és hajrá.

Hosszabb távon ez nem fog így menni szerintem, valakit nagyon zavarni fog és vagy megcsalás,vagy válás lesz a vége.

Beszéjétek meg és tegyetek érte, amíg még nem késő.

És hát evés közben jön meg az étvágy, akkor is kezdeményezzetek a másiknál, ha épp nincs hozzá nagy kedvetek.

Ha nem is próbálkoztok, akkor nem lesz jobb.

2017. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
ha idén volt 5 szex, akkor minek mentél hozzá?
2017. dec. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy intimitás van-e?

Nálunk is elég csekély az együttlétek mennyisége, de mi összebújunk, ölelkezünk, csók, minden van. Így nem éljük meg hiányként a csökkenést, sőt, csak még különlegesebb lett minden együttlét. :)

2017. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez barátság, nem szerelem.Összehàzasoddtál a lakóársaddal. Ami emberilag működhet. Nyílván ez jobb már nem lesz, addig mehet ez így, amíg valamelyikőtök nem lesz szerelmes. Mondjuk nem tudom miért házasodtál így? Tudnod kellett jobb nem lesz.
2017. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!