Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 4 éve vagyunk együtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 4 éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást. Csak kevésnek érzem a szexet a kapcsolatunkban. Szerintetek normális a heti 1-szeri szex? Ritkán heti 2.

Figyelt kérdés

Én 28 éves vagyok, ő 33.

Párom sokszor fáradt esténként. (fizikai munkát végez)

Ha szóba hozom neki a dolgot, akkor mindig mondja, hogy próbál változtatni, meg, hogy nem direkt csinálja.

Egyébként nincs gond a kapcsolatunkkal, mert tényleg, szeret és ezt nem csak mondja, hanem tettekkel, kis figyelmességekkel ki is mutatja.

Csak ezt a részét érzem kicsit hiányosnak. Szerintem még fiatalok vagyunk és 4 év után (egyenlőre még gyerek nélkül) többször is lehetne. Én túlzom el ezt a dolgot?


2015. nov. 2. 14:24
 1/4 Clark Kent.. ***** válasza:
94%
Annyit szexeljetek, amennyi megfelel nektek. Mások naponta 5-ször is csinálják a karnevált, mások kevesebbszer. Ez van, nem vagyunk egyformák, ezt nektek kell megbeszélni, az a normális, ami nektek jó.
2015. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem fáradtsággal van probléma. Csinálj neki kedvet.

Ha kevesebb mint napi 1, akkor feltétlen lépj vmely irányba.

2015. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gáz ...
2015. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Gaz. Mi naponta szexelunk. Elettarsak vagyunk.
2015. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!