Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak főleg hozzatok szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak főleg hozzatok szól a kérdés. Miért vagytok olyan sokan akik hűtlenek vagytok a feleségetekhez aközben pedig elvileg szeretitek őket?

Figyelt kérdés

Rengeteget gondolkodom mostanában a témán..szerelmes vagyok egy nős férfibe, aki elvileg szereti a feleségét de szerelmes sosem volt inkább azért vette el mert nagyon fiatal koruk óta voltak együtt és így látta normálisnak..de ott az apám és folyamatosan mindenhonnan csak azt hallom és látom, hogy a férfi félrelép...és megteszi megint és megint....és van, hogy még szerelembe is esik....miért csináljátok ezt? Csak a szex miatt vagy unalomból vagy miért??? Egyszerűen hetek óta csak azon jár az eszem, hogy majd vajon engem is meg fof csalni a férjem ha egyszer lesz még ha az elején azt is hiszem, hogy ő más lesz??? :(

22\L



2017. dec. 27. 18:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
43%

"szerelmes vagyok egy nős férfibe, "


nem is olvasom tovább, kösz.

2017. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
32%
hogy lesz férjed ha közbe ebbe a férfibe leszel szerelmes??! ne házasodj!!
2017. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Ahol megcsalás van, ott nincs szerelem. Csak mikor kiderül, akkor jön a "jajj dehát én nagyon szeretlek téged drágám, csak x meg y..". A megcsalás nem magától jön. Egy szerető, jól működő kapcsolatban sosem lesz megcsalás. Már a megcsalás előtt jóval jelentkeznek a figyelmeztető jelek, hogy valami nem jó a kapcsolatban. Ha ekkor a felek nem próbálják megoldani, akkor jön a megcsalás vagy a szakítás. De olyan még sosem történt, hogy egy férfi szerelmes volt egy nőbe, jó volt a kapcsolat és mégis megcsalta. Ez csak kifogás.
2017. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%

Tévedés ne essék!

Aki megcsalja a párját, az nem szereti.

2017. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Heart of Darkness ***** válasza:
87%
Azért a normálisabb férfiak nem ilyenek.
2017. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
22%

Nők főleg hozzatok szól a kérdés. Miért vagytok olyan sokan akik hűtlenek vagytok a férjetekhez aközben pedig elvileg szeretitek őket?



Pár éve Németországban volt egy nagyszabású anonim felmérés, hogy melyik nem hogy áll a megcsaláshoz.


Ugye az alapfelállás az, hogy a férfiak csalfák. Ezzel szemben a kutatás szerint 51:49 arányban a nők csalták többet a párjukat, de ez betudható statisztikai hibának is, szóval kb ugyanolyan arányban megy a megcsalás.



Miből gondolod, hogy a férfiak csalják többet a párjukat?


Miből gondolod, hogy a nők nem?


Ha a nők is, akkor ők miért teszik?

2017. dec. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
39%

Szinte minden férfi félrelép.

Akkor is, ha szerelmes, és mindent megad neki a felesége, egy dolgot kivéve: az ismeretlen új puncit.

Ez az egy dolog az oka a legtöbb megcsalásnak. Meg az, hogy van lehetőség: rengeteg ilyen buta csaj van, aki szerető lesz.

Ennek a gyökere pont ez a butaság, hogy ha szereti, nem lép félre. Vagyis ha félrelép, akkor meg lehet szerezni, és nem bűn beszállni harmadiknak.

Cicukák: aki nem szerelmes, az válik. Aki nem vált el, az a feleségével akar lenni, csak kell a friss punci izgalma.

38/f

2017. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
De ő sem rossz ember...csak inkább gyáva és benne van a pakliban, hogy nem akar az ember feldúlni egy régóta tartó dolgot a sok emlék meg a stb...csak nem értem...nem gondolná., hogy ilyet "rendes" ember nem csinál...csak..nem értem jó lenne olyan valaszado véleménye is aki hűtlen a felesegehez de kozben meg megis szereti mert...tobbfele szeretet van...en nem hiszem, hogy ne szerethetné csak nem értem, hogyan lehet egyszerre k3t ember között valaki és honnan lehet előre tudni....hogyan lehet felismerni :(
2017. dec. 27. 18:41
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
Imádom ezt a "minden férfi félrelép" baromságot. Felejtsük már el ezt. Utálom, hogy olyan, mintha férfiként teljesen elfogadható lenne, hogy kell neki az új p.na. Dehogy kel.. A normális férfiak képesek 1 nő mellett megállapodni, mert szeretik és jó vele. Nemtől független dolog a megcsalás, és egyik nemnél sem törvényszerű.
2017. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nőről gyakorlatilag nem tudok. De férfi rengeteg an körülöttem i ha meg nem is lepett felre..ez minden vagya es kozben lelkiismeretfurdalas nélkül paskolgatja a felesége hatsojat....
2017. dec. 27. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!