Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sokan miért azzal indokolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért azzal indokolják a házasságellenességüket, hogy "fölösleges, semmivel nem több mint az élettársi kapcsolat"?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre, semmi baj azzal, ha valaki nem akar házasodni.

De miért úgy utasítják el, hogy utána se néznek, nem is tudják, hogy mik a különbségek az élettársi és a házastársi kapcsolatok között? o.O

Miért elleneznek egy olyan dolgot, amiről azt se tudják, hogy micsoda?


2016. aug. 4. 15:39
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
66%
Egy random mai nővel házasságot kötni?! Egyenlő a halállal. Átkúrni papírok és gyűrű nélkül is át tudnak, ha akarnak.
2016. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
34%
én azzal indoklom, hogy válás esetén a fele vagyon az övé, amiért semmit nem tett... persze ha szerződést írunk, akkor én vagyok a gerinctelen féreg...
2016. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
52%

Ha élettársi kapcsolatban jól érezzük magunkat a párommal akkor mi a baj ezzel?

Egyikünk se akar házasságot. Se a pénzt költeni rá se felhajtást. Házasság nélkül is boldogok vagyunk. Miért rontsuk el egy papírral???

Aki meg házasodni szeretne az házasodjon. Minden ember más. Változik minden a világban. Ez is. Nem kell erőltetni.

2016. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

ma 16:03

Olvasd el a leírás első mondatát :D Nem ítéltem el senkit, csak nem értem :D

Bár a te érveidet se értem.. Hétköznap ingyen van a papír aláírása az önkormányzatnál, és a felhajtás se kötelező. :D


#2

Miért ne tenne semmit? Olyannal kell összeházasodni, aki hajlandó csinálni is valamit, nem csak otthon legyezgeti magát, aztán kész :D

2016. aug. 4. 16:08
 5/52 anonim ***** válasza:
2%

Az a tapasztalat, hogy a nők a házasságtól valahogy megrészegülnek és elkezdenek hízni, keveset szexelni, fenyegetőzni,stb.

Ha csak a házasság ténye és a biztonságérzet az oka, akkor logikus következtetés, hogy azzal tehetem a legtöbbet a kettőnk boldogságáért, ha nem veszem el.

2016. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem szeretik, nem bíznak egymásban. Lehet, hogy tudat alatt reménykednek,hogy jön egy jobb. Egy férfi ha igazán szeret egy nőt és pláne ha tudja, hogy a nő házasságpárti elveszi.
2016. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
69%

Én speciel azért nem akarok, mert nem a házasság miatt leszünk boldogak. Nem akarok felhajtást, nem vagyok kíváncsi a kétszínű rokonaim gratulációjára, és nem vagyok kíváncsi senkire se a partneremen kívül.

Én maximum az eljegyzésig akarok elmenni, nem az én világom a házasság.

2016. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
66%

Ja, meg szerintem az esküvő nem rólunk szól, hanem a vendégekről. Régen a házasság jó volt, hozomány, diplomácia, meg ilyesmi miatt, ma már felesleges, szerintem.


Félreértés ne essék, nem ítélem el azt, aki házasodik, mindenki azt csinál, amit akar.

2016. aug. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
38%
Én őszintén szólva azért ellenzem, mert félek, hogy átvernek. Sajnos nem egy férfi ismerősöm életét tette pokollá a válás. A mai törvények sajnos egyoldalúan a nők érdekeit részesítik előnyben a válásnál. A legtöbb férfi válás után sokkal nehezebben tud új életet kezdeni, mint a nők. Remélem kielégítő volt a válasz.
2016. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
57%

#9

Jogos a félelem, nem vitás, de kérdés, hogy ha mégsem lesz válás, akkor mekkora az esély, hogy azt kapod a házassággal, amit vártál?

Na ez az, amiben én még nagyobb kockázatot látok.

2016. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!