Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan aki megbánta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki megbánta hogy megházasodott? Ha igen akkor mennyi idő után és miért?

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Én még nem házasodtam meg, de nem is tervezem, nem attól lesz jó egy kapcsolat
2018. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De van ám.
2018. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, de még gyerek előtt elváltam és milyen jól tettem.

Mi külön városban éltünk és nem éltünk együtt ő meg nagyon erőszakos volt, hogy egyből házassággal költözzünk össze.

Csak 2 év volt a házasság. 3 év a távkapcsolat.

2018. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A házasságok mintegy fele válással végződik Magyarországon


[link]

2018. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Késő bánat eb gondolat.

Szívesen elvennék feleségül egy parasztlányt, aki tudja mi az a kapa.

Eső után köpönyeg.


Ásó, kapa, nagyharang.

2018. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bizony először a csillagokat is leígérte, aztán kiderült, hogy mindenki más fontosabb nálam. Nő létére főzni nem tudott - ez önmagában még nem gond, de nem is akart, csak a telóját nyomogatta.

Aztán egyre erőszakosabb viselkedés, beszélgetni nem is lehetett vele (ami egy kapcsolatban alap), és később az is kiderült, hogy csak arra kellettem neki, hogy gyereke legyen. És anyagilag is padlóra küldött. Vagyis csak kihasznált.

...pedig élhettünk volna hazugságok nélkül is boldogan, mégis a hazugságot és az erőszakot választotta.

Csak a gyerek miatt rossz, hogy nem vagyunk egyutt, de minden másban valódi megváltás, hogy eljöttem. A válóper 1 éve húzódik.

2018. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!