Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek! Van itt köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek! Van itt köztetek olyan, aki mélyen legbelül megbánta, hogy megházasodott és megbánta, hogy gyerekei lettek viszont tűr és otthon szerepet játszik?

Figyelt kérdés
Mi döbbentett rá, hogy hiba volt és már visszacsinálnád az egészet? Hogyan próbálod elviselni ezt a rossz döntést a mindennapokban és milyen terved van a probléma megoldására?

2013. nov. 21. 17:49
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
38%
Nem értelek,még egy házasságot meg lehet bánni,de azt hogy gyerekeid születtek azt hogyan???? Mi hiányzik a buli,szórakozás? Haverok?
2013. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Persze, ha már megvannak akkor már szereti őket az ember és örül hogy léteznek. De attól még az időzítést meg lehet bánni.
2013. nov. 21. 18:16
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekel engem is!
2013. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Vagy nincsenek itt ilyenek vagy lapítanak :)
2013. nov. 21. 18:22
 5/28 anonim ***** válasza:
66%
Gondolod a nejed nem bánja hogy egy rinyagép a férje...
2013. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Csak nem kapuzárási pánik?
2013. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem én magamról példáztam a kérdést, te jó ég :D Egyébként meg nő vagyok.
2013. nov. 21. 18:54
 8/28 anonim ***** válasza:
49%

Igen, a az összes kérdező itt nem magáról példázza a kérdést,mindig, csak a barátnője/ismerőse helyzetét akarja megérteni...

pffff

2013. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Az apám volt valami hasonló eset, azért kérdeztem. Nem tudom, mi ebben ilyen hihetetlen, előző. Nem hallottál még rossz házasságokról, ahol a gyerek sérül..?
2013. nov. 21. 21:49
 10/28 A kérdező kommentje:
amúgy biztos vagyok benne, hogy a gúnyos válaszok mind nőktől érkeztek. Amit nem értek, hogy ha egy kérdést úgy tesznek fel, hogy "FÉRFIAK!" akkor nő miért válaszol...? Nő válasza ennél a kérdésnél nem kívánatos, egyébként nem így tettem volna fel a kérdést. Ha valami hasznosat is tudnak a témára válaszolva írni, akkor talán elnézem. Talán
2013. nov. 21. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!