Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tisztelt házas nők! Mik azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztelt házas nők! Mik azok a tulajdonságok, viselkedésminták, amikkel egy jó férj rendelkezik?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam még férjhez menni, de kíváncsi vagyok. Miből látszik, hogy valakiből jó férj lesz? Milyen tulajdonságai, szokásai, felfogása van annak a férfinak, akivel érdemes házasságra lépni. Természetesen azon túl, hogy nem alkohista, drogos, bűnöző stb.

Előre is köszi!



2018. jan. 22. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Aki jó apa lesz, ha akarsz gyereket. Ezen kívül szerintem minden nőnek más a fontos.

Pl. nekem a férjem tökéletes, a barátnőim nem kedvelik.

2018. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyereket akar és tud is bánni velük. Nekem a férjem mint apa ilyen. Sok minden másban meg nem passzoltunk. El is váltunk.
2018. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Erre nehéz válaszolni, mert mindenkinek más a preferenciája és más a családi háttere is. Ezért azt tudom leírni, hogy nekem mi volt fontos.


Nekem a legfontosabb az volt, hogy passzoljunk. Életstílus, szemléletmód, értékrend, jövőkép, életmód, egzisztencia, pénzzel való bánás stb. Szerintem ezek nélkül hiába nagy a szerelem sok konfliktushoz tud vezetni. Apropó konfliktus, nem mindegy, hogy a másik hogyan viselkedik és kezeli a konfliktusos helyzeteket. Ordibál, agresszív, csapkod esetleg magába zárkózik és hallgat, vagy elmondja normálisan, ha bántja valami.


Nekem fontos volt, hogy intelligens legyen, mert egy buta férfivel nem tudnék jókat beszélgetni sem.


Az érzelmi intelligencia és empátia, valamint a tisztelet elengedhetetlen, ha hosszú távban gondolkodunk. Ezt könnyen le lehet szűrni, ha látod, hogy másokkal hogyan bánik, illetve hogyan beszél az volt barátnőiről. Ha alázza őket, lehordja a sárga földig, akkor rád is ez vár. Esetleg azt is elmondja, hogy mi volt az ő hibája, mit rontott el ő (nem csak a másik), akkor mindjárt más.


A másik pont az egó kérdése. Mennyire van jelen az életében az önzőség, egyéni érdekek? Legjobban az asszertív embereket kedvelem, akikben egyensúly van. Nem kedvelem az agresszívakat, akik azt hiszik, hogy őket több jog illeti meg, mint másokat. Ez például a vezetési stílusból rögtön kiütközik. A szubmisszív ember a másik véglet, szintén nem jó, ha elnyomva érzi jól magát. (Bocsánat, hogy élek típus.)


Nagyon fontos, hogy a társad, hogyan hat rád. Ha úgy érzed, hogy fejlődésre inspirál, támogat az nagyon jó érzés. Ha úgy érzed, hogy elnyom, akkor az jót nem jelent.


Később, amikor komolyabbra fordul figyeld meg hogyan viselkedik a családjával, barátaival. Nagyon árulkodó.

2018. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%
Birka.Melózik mint a barom.Nem jár sehová a haverjaival.Jobb ha nincsenek is neki.Csak akkor szexel mikor az asszony szól neki.Mindent elvisel nem szól vissza.Zombi.Stb...
2018. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!