Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferjem el akar hagyni emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjem el akar hagyni emiatt?

Figyelt kérdés
Ferjem tegnap 5 sör es egy üveg bor utan feljött jokedvvel. Tudtam , hogy amikor iszik,( egyebkent nem olyan gyakran teszi), akkor össze vissza irkal mindenkivel, ami nem is zavart különösen mert föleg a csaladjaval aki külföldön van...de beleneztem a telefonjaba es lattam , hogy a testvere legujabb nöjevel ir, akit nem csipek , de lenyeg , hogy nem is ismerjük, 2x talalkoztunk, 2 honapja szedte fel az öccse...erre nezem, hogy ki van törölve az egesz beszelgetes...kerdeztem töle, hogy csak nem vele irtal es miert törölte ki...mondta, hogy azert mert tudja jol , hogy problemat fogok csinalni belöle erre jo erösen a falhoz vagta a telefont es mondta, hogy boldogtalan velem, egy ilyen frusztralt negativ emberrel, es ö pedig minden embert tisztel, miert ne beszelhetne barkivel akivel akar...es mondta hogy elhagy....ugy latszik nem a reszegseg beszelt belöle mert azota se szol hozzam, atnez rajtam....

2018. jan. 26. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Én csak azt nem értem, te miért nem akarod elhagyni őt...
2018. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Tipikus bűntudat. Rajtad vezeti le, hogy a másik nővel kacérkodott és most neki áll feljebb. Nézz át rajta te is egy kicsit, sajnos nem sok jót jósolok, hacsak komolyan ki nem tudja magyarázni, mert azért elég furcsa.
2018. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Vmit titkol. Ilyenkor hangoskodnak.
2018. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megleptek a valaszok. Azt hittem en leszek letolva, hogy mit akarhatna az öccse nöjetöl es miert ne csevereszhetnenek...persze mindegy ki mit mondd , a lenyeg , hogy engem ez zavar...de amugy jozanon is mondott nekem mar ilyeneket, mert, hogy ö minden embert tisztel es az egesz vilaggal beszelhet, ugysem csinal semmi rosszat...
2018. jan. 26. 19:27
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, hogy őt is zavarja egy ideje, ahogyan viselkedsz, és most kifakadt.
2018. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Apám hasonlóan viselkedett, mikor megcsalta anyámat, úgyhogy erre következtetnék. Persze nem tuti biztos.
2018. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Nyilván folyamatosan ezt csinálod veled. Ellenőrizgeted, megszólod, stb. Megunta.
2018. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Részeg ember általában őszinte szokott lenni.
2018. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt mondta negativ vagy.. akkor probalj meg pozitiv lenni es valtozni. Most őszinten. Elmondta mi zavarja, őszinte volt, akkor itt az ideje hogy tegyel vmit ha nem akatod h tonkremenjen a kapcs.
2018. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!