Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért zavar ennyire ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ennyire ha a férjem kamionos baratja a kur vazasrol beszel?

Figyelt kérdés

Ugy hallom vissza tole, de csak nevet az egeszen. Engem viszont zavar, mondtam h nem igazan tartom viccesnek, pont. Engem egyszeruen zavar. A ferjem is kamionozik de nem a kur vazos fajta (ne akarjatok térítgetni, tenyleg nem kur vazik). De egyszeruen idegesit ha ilyet kerdez tole h na latott-e kur vakat, meg h kur vak kopogtattak fel a haverhoz es nem volt nala annyi kp h megb@ssza....

Na most ertitek..



2018. febr. 13. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert undorító módon, degradálóan beszél erről az egészről, meg úgy is áll hozzá. Engem legalább is ezért zavarna.
2018. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egyebkent legbelul en is megalazottnak erzem magam ezekert. Mintha egy husdarabok lennenk es ez lenne a normalis h minel tobb novel, stb..
2018. febr. 13. 19:44
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Talán azért, mert te is nagyon jól tudod - max nem vallod be magadnak -, hogy a férjed is ugyanúgy k**vázhatott már egy-egy út során, mint a haverja.
2018. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
Ennyi erővel a qrva is megalázza a klienseit...
2018. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
És ez a társasága a férjednek? Színvonalas. Büszke lehetsz rá!
2018. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Szintén sofőr vagyok, igénytelennek tartom a qu...zó kollégákat. Akik a kabinban üzletelnek. Németországba elmegy egy bordélyba az máris igényesebb, tiszta frissen tusolt lányt kap. A parkolósok meg max hideg vízzel mossák magukat.

Másrészt engem is zavar amikor barátnőm szingli vagy épp hogy nem szingli barátnői arról beszélnek, hétvégi buliban kit ki próbált fel.

Vannak igényes emberek akik türelmesek, meg vannak akik adandó lehetőséget kihasználják.

2018. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%
Szóval azt is előírnád szerencsétlen embernek, hogy miről beszéljen a haverjával? Ugye csak viccelsz...
2018. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Madarat tollarol, embert baratjarol...



Attol felsz, hogy ez a barat a ferjedet is ravesszi a konnyuveru holgyek latogatasara.

2018. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

"Ennyi erővel a qrva is megalázza a klienseit..."


Persze. Csak a penzuk kell nekik.

Tudod. Egy prosti ketszer elvez el. Mikor fizet a vendeg es tavozik.

2018. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyik valaszolo keveri a szezont a fazonnal. Nem szabom meg neki h mirol beszeljen, csupan undorito az egesz. Nekem se beszel senki arrol h ki kivel nyomatta meg magát, ugyanis en ilyenekkelnem is alltam soha szoba.
2018. febr. 13. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!