Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mitévő legyen a nővérem ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyen a nővérem ha a sógorom esténként eljár a barátaival egy bistroba és egyedül hagyja otthon a 6 hónapos terhes nővérem a 9 hónapos kislányukkal?

Figyelt kérdés
Rendszeresen esténként eljár a barátaival. Ma náluk voltam, és a sógorom ma is elment 8 órakor és éjfél környékén megy majd haza. A nővérem pedig egyedül van otthon terhesen egy kisbabával. Abba a bistroba jár rendszeresen a sógorom régi szerelme, egy nála 20 évvel fiatalabb lány.
2018. febr. 19. 22:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
17%
Ez a történet már csak egy dohányzó kismamával lenne szebb. :DDD
2018. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Esti matek: Ha régi szerelme a lány a bistroban, de 20 évvel fiatalabb, akkor hány éves lehetett a lány, mikor szerelmes lett belé?


Természetesen ez baromi felelőtlen viselkedés, ilyen embernek nemis szültem volna, nem apának való.

2018. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%

Hát ez nagyon gáz! A nővérednek a sarkára kellene állni, és kerek perec közölni, hogy ha a kedves férje képes arra, hogy gyerekeket csináljon, akkor legyen képes felnőtt módjára viselkedni, és nem piázgatni járni rendszeresen! Hogy képzeli?!


Mondjuk én elég karakán jellem vagyok, sokszor megkaptam, hogy férfinak kellett volna születnem, tehát én úgy kiosztanám, hogy nem állna meg a lábán az biztos!

Ráadásul ha 20 évvel fiatalabb az exe, feltételezem, hogy a szóban forgó "sógorpajti" sem suhanc kölök, hanem elvileg egy érett férfi...

Szóval K U R V A gyorsan össze kellene kapnia magát, különben fel is út, le is út!

2018. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
A sógorom 47, a nővérem 35, a lány 27 éves. 5 éve volt kapcsolatuk a sógorommal akkor a lány 22 éves volt.
2018. febr. 19. 22:46
 5/33 A kérdező kommentje:
A nővérem 6 hónapos terhes a második babával és van egy 9 hónapos unokahúgom.
2018. febr. 19. 22:48
 6/33 anonim ***** válasza:
70%

S miért Te foglalkozol ezzel? Mièrt nem a nővèred?

Neki kellene elbeszèlgetnie a párjával,vagy èppen kidobni!


Mondjuk èn ezt biztos nem türném el.

2018. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
20%
A nnővéred nagyjából félévente terhes lesz? Mik vagytok, nyulak?
2018. febr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
73%

Beszarok, valakinek korán becsúszik a második gyerek, az miért baj? Az ő dolguk nem? :D Hihetetlenek vagytok...


Én a nővéred helyében elbeszelgetnék a fickóval, hogy 47 éves létére - a viselkedése alapján - lazán letagadhat 30 évet... Talán ki kellett volna élnie magát, ha meg más a probléma, akkor közösen, párként megoldani, nem véletlen vannak párkapcsolatban.

Te sajnos nem tudod helyettük megoldani, de beszélgess el a nővéreddel és nyisd fel a szemét, mert hosszútávon... ez sajnos bukta lesz.

2018. febr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk cigányok. Szerintem nővérem azért lett újra terhes, mert fél hogy elhagyja a sógorom a másik nőért. A sógorom kiemelkedően jó anyagi helyzetű és nem érdekli semmi a saját céljain kivül, a nővérem pedig mindennap retteg hogy elhagyja. Én segíteni szeretnék neki.
2018. febr. 19. 23:33
 10/33 A kérdező kommentje:
A volt szerelme - talán még mai is titkon szerelmes belé - egy nagyon csinos és gazdag családból származó lány. Úgy érzem a sógorom nem szereti a nővérem csak vele van és ezért is jár el rendszeresen és nem viselkedik korrektül a testvéremmel.
2018. febr. 19. 23:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!