Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti meglátogatnátok a súlyosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meglátogatnátok a súlyosan megsebesült volt feleségeteket a kórházban?

Figyelt kérdés

25 év házasság, két felnőtt gyerek után váltak el úgy, hogy minél kevesebb fájdalmat okozzanak egymásnak. 3-4 éve ennek, a férj újranősült azóta.

(Egy beteg állat megkéselte a nőt, a vérveszteségbe majdnem belehalt, mert későn jött a segítség )



2018. febr. 22. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Minimum 25 éve ismered, nálad jobban senki sem tudhatja, hogy mit szólna hozzá. Mondjuk szereti-e a társaságot, vagy egyenesen sérti, ha látják mások szenvedni, mert vannak ilyen emberek is.

Jobbulást neki.

2018. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást a hölgynek és igen, én meglátogatnám.
2018. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Békében volt a válás és sejti, hogy örülne neki, akkor egy tisztelet látogatás. A páromról lenne szó, biztos hogy nem, mert soha nem szerette, ha betegen látogatták. Nagyon jól vagyunk, de nekem is mindig azt mondta, mennyek, hagyjam, majd ha jobban lesz, jön haza.

Vagy is volt férjnek kell tudni, szívesen látná-é.

2018. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
meg
2018. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jobbulást kívánok neki.
2018. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez kérdés?


Nem valami 1-2 éves kapcsolatocska, hanem akivel a él életedet leélted...

2018. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd én baromira féltékeny típus vagyok, de erre én is simán azt mondanám, hogy igen. Persze ez sok mindentől függ, mennyire simán váltak el, mennyire vannak jóban, stb. Az én szüleim is elváltak amikor kicsi voltam, utána nem sokkal jött a nevelőapám, aminek most már huszon x éve ugyebár, de ha valami történne a másikkal, gondolkodás nélkül bemennének hozzá a kórházba. Viszont nevelőapám első feleségéhez biztosan nem menne senki, annyira velejéig gonosz egy némber, le sem írom, olyanokat művelt. Senkinek se kívánunk rosszat, de na, van különbség ember és ember között, hacsak nincs teljesen elmérgesedve a viszony, szerintem be lehet menni hozzá.
2018. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp.
2018. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem is kérdés...

a gyermekeid anyja akinek lehet szüksege lenne rad

vszinü jol esne neki

sokkal jobban fajna neki ha nem mennel be

jobbulast kivanok en is a hölgynek

2018. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szüleim már 3 éve nem is beszéltek, mikor kiderült, hogy apukám gyógyíthatatlan beteg. Anyukámban fel sem merült, azonnal meglátogatta. Szintén 25 év, 2 gyerek.
2018. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!