Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagynátok a feleségeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a feleségeteket csak azért, mert már nincsen tűz az erotikában?

Figyelt kérdés
Párom azért hagyott el, mert nem volt már tűz a kapcsolatunkban. Hetente kétszer voltunk csak együtt és orálisan mindent megtettem érte, de ez kevés volt neki. 7 év után elhagyott egy másik nőért. Ti ezért elválnátok a feleségetektől? Egyébként ritka rendes nő vagyok, mindent megtettem a férjemért, kitartottam mellette a nehézségek ellenére is. Légy szíves ne tanácsokat adjatok, hogy örüljek neki, hogy megszabadultam tőle, hanem a kérdésre válaszoljatok. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!
2015. aug. 11. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy még frissen él bennem, de most úgy érzem soha nem tudnám megszegni az eskümet, fogadalmamat, amit a templomban tettem. Annyira szívből és annyira komolyan gondoltam (tuk), hogy nem tudok elképzelni a bántalmazáson és megcsaláson kívül olyat, amiért elhagynám a férjemet (vagy ő engem).


A szex pláne nem egy ilyen dolog. Legalábbis a mi életünkben messze nem meghatározó. Az nálunk egy nagyon intim nagyon bensőséges viszony, mindig megadjuk a módját...megállunk, egymásra figyelünk. Nem "5 perc és megyek tovább" alapon megy. Ez mindig is fontos volt nekünk, házasság előtt is. Úgyhogy a szex miatt nem hagynám el, és a férjem sem hagyna el engem...


Sajnálom ami történt .

2015. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
20L vagyok!! Szóval értelmes férfi előbb megbeszéli és megpróbálja veled megoldani a szexet, hogy jobb legyen. Nem volt más amiért nem volt jó vagy megromlott a kapcsolat? Egy héten 2x szex ? Gyereketek van vagy ennyit igényelsz vagy ő igényelt ennyit? Kezdeményeztél te? :D
2015. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Én nem hagynám el az fix. Még a barátnőmet sem, nemhogy a feleségemet. Küzdenék a kapcsolatáért, megpróbálnám feldobni a dolgot.
2015. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. ne értsd félre nem bántásként kérdezem. Persze normális esetben ez nem ok a válásra. Inkább a másik nő mint a szex volt ott a gond.
2015. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Egy héten 2 szex, szerintem teljesen rendben van. Nem az a lényeg, hogy ki szerint, mi az ideális, hanem, hogy a párnak mi az.


Nálunk volt olyan időszak, hogy havi 1 volt, a kapcsolatunk mégis teljesen rendben volt. A heti 2 nekünk például teljesen jó.

Nem tudom, a mai fiatalok és párok nagy része miért a mennyiségre megy. Nem az a lényeg, hogy hányszor, hanem hogy milyen és hogy közben mennyire tudok a páromra koncentrálni, és magunkra...


Megáll az eszem mikor olyanokat olvasok, hogy a jó kapcsolat alapja a napi 3 x. Lehet, hogy van akinek az is rendben, de biztos, hogy egy kapcsolatot sem fog a szex összetartani.

2015. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%

#5:


Ezt teljesen úgy mondod, mintha napi 1xeri szeretkezés mellett nem lehetne a másikra figyelni... mintha összefüggésben lenne bármivel is. Nevetséges vagy.

2015. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
#5 ha a szex jó nyilván többször szereznek szexelni a párok....
2015. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Egy másik nő miatt hagyott el, szerintem szexelhettetek volna naponta 3x is...neki újdonság kellett. Lehetsz akármilyen jó az ágyban, sok év után már unalmas nekik. Én jelenleg azért küzdök hogy újra szeressen a férjem. De szerintem fejre is állhatok, akkor is el fog hagyni.
2015. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%

6, 7


Bocs, de ezek szerint nem tudsz olvasni a sorok között.


Attól mert valaki nem szeretkezik napi 2 x, vagy naponta, még élvezheti a szexet. Tudod emberek vagyunk és az igényeink változnak.


Csak azért írtam a fenti példát, hogy jó kapcsolat van heti 1 és heti 7 szex esetén is, minden a pár igényeitől függ. Nem tudom, ki nevetséges.

2015. aug. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem, ezért bizonyosan.

Elváltunk, de a mostani barátnőm, hát kicsit alulképzett a szexben, - de szeretem úgy egészében és meg se fordul a fejemben, hogy más nővel bármit is.

A szex az fontos része az életnek, a házasságnak is, - de hát ha valaki csak ennyit lát belőle, az eléggé üres lehet.

2015. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!