Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Elhagynátok a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elhagynátok a feleségeteket ha kiderülne hogy meddő?

Figyelt kérdés
Évek óta próbálkozunk, de semmi. most már biztosan meddő vagyok. nagyon félek hogy emiatt el fog hagyni a férjem, és hogy nem tekint rám nőként. Mennyire fontos a férfiaknak a gyerek?

2015. jún. 1. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
nem..
2015. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem hagynám el ne viccelj, tudod jóban-rosszban!!!!
2015. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Tekintve, hogy a mai vilagba nem erdemes gyereket csinalni, nem hagynam el. Ha megis akarnek, akkor elhagynam.
2015. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
én nem azért hagytam el a párom,mert 6 év után se lett gyerekünk,hanem mert megcsalt.
2015. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Hogy mennyire fontos a gyerek egy férfinak? Én csak a környezetem példáit tudom hozni, azt vettem észre hogy a legtöbb ismerőst, rokont az mozdította meg egyrészt amikor sorra lett gyereke a baráti környezetüknek, de igazán akkor látták mennyire kihagyhatatlan ez a kapcsolat az életükből amikor már ők is benne voltak az apaszerepben.


Ha elhagy nem azért teszi mert nem nézne nőnek emiatt ez hülyeség, ugyanis ettől még nő vagy és feleség.

Én ha ebben a helyzetben lennék akkor leülnék beszélni a párommal, és azzal kezdeném hogy ha el akar menni menjen, megértem elfogadom, de ha kitart mellettem akkor ő fogadja el hogy nem lehet közös gyerekünk. Az elhagyásnál jobban fájna ha azt kapnám meg x év múlva hogy nem engem kellett volna választania, vagy hogy miattam nem lehet gyereke.

Én adnék neki időt hogy átgondolja, és ha úgy érzi döntésre jutott akkor tartson ki tartson ki a döntése mellett.

2015. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem, eszembe nem jutna. Legalább nem kell védekezni.


Aztán nézd, még bármikor becsúszhat egy gyerek. Ha normális a férjed, akkor nem kell aggódnod, melletted marad. Max örökbe fogadtok egy gyermeket az árvaházból.

2015. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

figyi, nagyon-nagyon kevés olyan meddőség van, amire ne lenne már orvosi megoldás.


Ha akartok gyereket, menjetek el meddőségi klinikára, könnyen lehet, hogy nem is veled, hanem a férjeddel van a gond.


Egyébként nekem nagyon fontos a gyerek, és mindent meg fogok tenni, hogy legyen gyerekünk.


38F, aki meddő és orvos

2015. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Orvosi papírod van róla, hogy meddő vagy? Mióta próbálkoztok? Milyen vizsgálatokon voltatok?


Nekem tavaly áprilisban derült ki,hogy természetes úton nem lehet babám, azaz steril vagyok.

Most aludt el a 4 hónapos kislányunk. Következő hónapban terhes lettem.:-)

A párom nem hagyott el, remek társ volt abban az időszakban is,és az előtte levő közel 3 év sikertelenség alatt is.

2015. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hagytam el... gyereket se akartam.

Aztán örökbe fogadtunk :D

Nagyon jó ötlet volt!

2015. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
nem
2015. szept. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!