Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok! Elhagynátok a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elhagynátok a férjetek ha az nem tudna veletek aktust folytatni, mert korai magömlése van? Mindigis hamar elmentem, de mostanában valamiért méghamarabb. Beteszem párat lökök és loccs.

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 22:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Előtte van e orgazmusa a párodnak?
2018. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Meg kérdezhetem, hogy miért? Annyira jó? Nem próbálkoztál közben inkább másra gondolni, hátha sikerül elhúzni a dolgot?

Ha átmeneti lenne akkor természetesen nem hagynám el a páromat.

2018. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Állítólag ebben a könyvben:


[link]


olyan gyakorlatok vannak, amivel a korai magömlés leküzdhető.

2018. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Ha azt látom, hogy fontos neki az én élvezetem és próbál változtatni, akkor nem. Egy házasság többről is szól mint az ágyban nyújtott teljesítmény. Segítenék, ahogy tudok. Sajnos vannak olyan pasik, akiket nem érdekel a nő és meg sem próbálnak gyakorolni, változtatni, mert nem érzik szükségét. Ilyen esetben elhagynám, bár ez azért normális esetben már a házasság előtt kiderül.
2018. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nincs orgazmusa attól, hogy neki még el se kezdődik szinte az aktus.

"Meg kérdezhetem, hogy miért? Annyira jó? Nem próbálkoztál közben inkább másra gondolni, hátha sikerül elhúzni a dolgot?

Ha átmeneti lenne akkor természetesen nem hagynám el a páromat."


Jó kérdés, hogy miért, talán túl nedves? Nem tudom. Próbáltam másra gondolni közbe, de úgyse. Nagyo nem ok.így. :( Úgy szeretnék hoszabban én is.

2018. febr. 26. 22:24
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
A második menet is ennyire rövid?
2018. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
2.menet? Előtte/utána kielégíteni kézzel vagy orálisan? Nyilván az aktustól így nincs orgazmusa, de ha utána kielégíted őt is, akkor nem lesz annyira csalódott. Emellett persze próbálkozhatsz különböző módszerekkel, hogy kicsit elnyújtsd az együttlétet. Szakítsd meg pl, ha érzed, hogy el fogsz élvezni, kis szünet után lehet folytatni.
2018. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
ÉS ha megpróbálnál gumit húzni? kevésbé érzed rajta keresztül az impulzusokat, és tovább tart elmenni gumival , mint nélküle. A másik lehetőség, hogy mikor érzed, hogy már nem vagy messze, akkor vedd ki, tarts egy kis pihenőt, ezzel is el lehet odázni. Vagy elégitsd ki először a feleséged, aztán neki már mindegy, mikor is mész el (de szerintem inkább magad miatt próbáld meg elodázni a magömlést). Ha elsőre nem megy, akkor legyen második kör, akkor rendszerint nehezebb elmenni.
2018. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nincs második, mert idő mire újra felállnék rendesen.

Meg sajna álandó éjszaka melós is vagyok... Így ritkán is vagyunk 1ütt.

2018. febr. 26. 22:54
 10/22 A kérdező kommentje:
Gumival nem az igazi egyikünknek se. Én először kielégitem szájjal, vibrátorral. Így már van, h nem is igényli a gyorstüzeemet..
2018. febr. 26. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!