Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 18 éves korban korai egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves korban korai egy házasság?

Figyelt kérdés

Barátnőm kezét 18 éves koromban szeretném majd megkérni és arra lennék kíváncsi hogy nem-e túl korai.

Ui: Minél hamarabb össze szeretne házasodni velem.(Ő addigra már 19 éves lesz)

Negatív kommenteket nem kérnék ha lehet :)

Előre is köszi a válaszokat :)


2017. máj. 22. 16:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem bántásként, de szerintem korai. Még nagyon fiatalok vagytok hozzá.
2017. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom :c de ő legnagyobb álma
2017. máj. 22. 16:23
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Korai. Miből akartok megélni, hol akartok lakni? Lehet, hogy neki ez az álma, de neked is ez?
2017. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ő addigra már a cukrász szakmában fog dolgozni.

És nagyrész az hogy nekem is ez az álmom.

2017. máj. 22. 16:33
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem egyáltalán nem korai ha szeretitek egymást akkor miért ne? Régebben is fiatalon házasodtak akkor ez volt a természetes.
2017. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez már egy picit biztatóbb volt :)
2017. máj. 22. 19:56
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem értem a kérdésed mert véleményeket kértél de aki nem veked van egy véleményen annak a válaszával elégedetlen vagy?

Reálisan nézve korai. Igaz hogy régen is korán házasodtak de más idők jártak akkor ,mások voltak a körülmények is. Régen nem volt divat a válás.

Könnyen lehet hogy a húszas éveid közepére ,végére elvált leszel.

Teljesen máshogy vagytok szocializálva mint mondjuk 70 éve az emberek.

És az hogy ő majd elkezd dolgozni az nem biztos hogy meg is tudtok majd élni belőle.

Megkérheted a kezét ha ez életed álma ,de a házassággal még várjatok pár évet ,mert az ember 2-3 év alatt rengeteget változik.

2017. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Amanda :) válasza:
100%

Hú.

Hát ez sok mindentől függ.

Mióta vagytok együtt? Mennyire szoros a kapcsolat?

Ha több éve és nagyon jól ismeritek a másikat, akkor esetleg. De szerintem is korai picit.

Ne érts félre, eszméletlenül tetszik az ölet és nagyon aranyos, de fontos lenne előtte tisztázni a dolgokat.

Hol fogtok lakni, miből, ki keres mennyit, te fogsz-e továbbtanulni és ő eltart vagy te is dolgozni kezdesz... ezeket jó lenne tisztázni mielőtt belevágtok.

2017. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
En is dolgozni fogok a tanulas mellett.Az informatikai allasban majd meg lesz a keresetunk.
2017. máj. 22. 22:11
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez lehet számodra negatív válasz lesz.

A szüleim 19-évesen házasodtak, és mindig úgy láttam rajtuk, hogy azt érzik, hogy kimaradt valami az életükből. Nem tudtak úgy bulizni, mint mások, kicsit el is maradoztak mellőlük a barátok. Azért azt is hozzáteszem, hogy habár nem felhőtlenül boldog házasságban élnek, de nem váltak el.


Persze nektek nem feltétlen fogja azt jelenti, hogy mérsékelni kell az életeteket, de én kicsit várnék. Persze nem 30 éves koromig, de mondjuk 20 évesig igen, amikor kiderül, hogy mennyire megy együtt a tanulás, munka, kapcsolat trió.

2017. máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!