Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiakban megérik egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakban megérik egyáltalán az, hogy gyermeket szeretnének, vagy mindig a nő erőszakolja rájuk?

Figyelt kérdés
Nálatok hogy van/volt?
2018. márc. 1. 21:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem jó megfogalmazás ez, hogy "megérik". El kéne már fogadni, hogy egyesek akarnak gyereket, mások meg nem. Nem arról van szó, hogy ez és ez a természetes, és a másik a deviáns, aki szegény nem jutott el a természetes állapotig. :)
2018. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Van. Amikor a nő erőszakolja, az akkor van, amikor még nincs ott az ideje.
2018. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Hogy a kérdésre is válaszoljak, én több olyan esetet ismerek, ahol inkább ráerőszakolásról, kizsarolásról van szó. Persze ezt kívülről nem mindig lehet eldönteni.
2018. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a párom sokkal jobb vágyik rá, mint én, nő létemre. Igaz ő 35 éves, viszont már huszonévesen apuka akart lenni, de nem volt a megfelelő nő mellette.
2018. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok, de a párom nagyon... azt hittem mindenki oda meg vissza lesz a boldogságtól, hogy én nem akarok, de tévedtem. :D
2018. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

Aki kierőszakol egy gyereket, az nem érett meg arra, hogy szülő legyen. Kierőszakolni az akaratos kisgyerekek szoktak.

A környezetemben jó pár férfi akar gyereket. Többségük iránt nem érdeklődnek a nők.

2018. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem a férjem mondogatta, hogy lehetne már (30 éves volt, én 28).
2018. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem mindig a nő erőszakolja rá a férfira. Nálunk pl. én vagyok a nő és nem biztos, hogy annyira szeretnék gyereket, a párom jobban vágyik rá.
2018. márc. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évvel idősebb vagyok a férjemnél, tizenéves korától tudta, hogy szeretne majd családot, gyerekeket. Ő 20 éves volt, én 21, mikor összejöttünk. Valahogy 2,5 éve voltunk együtt, mikor egyszer azt hittük, hogy terhes vagyok. Nem voltam, de ennek kapcsán beszélgettünk, mondtam, hogy részemről már lehetnék. Ő mondta, hogy neki még korai. Oké, akkor várok. 1-1,5 évvel később ő mondta egyszercsak, hogy akkor szerinte jöhet a baba. Ő 24 volt, én 25, egy hónappal előtte volt az esküvőnk. Végül 27 voltam, ő majdnem 26, mikor megszületett a lányunk, mert volt sajnos vetélés, meg miegymás... de nem ez a lényeg, hanem hogy egy percig nem erőszakoskodtam, megvártam, míg szól, hogy benne van a dologban. Most a második készül, itt is az volt, hogy én jeleztem, hogy készen állok, ő mondta, hogy ő rohadtul nem, egy porcikája se akar most még egyet (ez fél-1 éve volt kb). Mondtam, hogy rendben, ha ez változik, szóljon, fiatalok vagyunk, ráérünk akár évekig is. Most szólt 2 hónapja, hogy hát lassan érik már benne a gondolat, esetleg tavasszal elkezdhetnénk próbálkozni. Ezt se erőltettem egy percig sem, sőt, mondtam, hogy ha sosem akar többet, akkor sincs semmi, boldog vagyok egyel is.
2018. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Persze. Én már letettem róla, nem érdekelt, aztán ő hozta fel, mert megérett rá. Nem kis idő volt, mire újra elkezdett érdekelni a dolog.
2018. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!