Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Errol tenyleg le kellene szoknom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Errol tenyleg le kellene szoknom?

Figyelt kérdés
Amikor reggel csorog az ora, en a ferjemhez bujok es meg szunditunk picit tovabb. Kb. 20 perc elteltevel elkezdek mobilozni, gyakorit meg facet nezek altalaban. Igy sikerul felebrednem szep lassan. Ettol o kivan, mert o meg osszebujna, meg szeretgetne. Igy leirva kicsit fuggonek tunok, van is benne valami, most pl. facebol ki is leptem 2 napja, nem is hianyzik, hogy folyton nezzem. A gyakorit viszont ma is olvasgattam, szokasom szerint. Mielott okostelefonom lett volna es egyedul eltem, akkor is igy ebredtem. Konyvet olvastam, vagy jatszottam a buta telefonon, ilyesmik. Reggelente nincs kedvem puszilgatni meg szeretgetni, mert almos vagyok meg es szeretek kicsit a sajat vilagomban lenni. O ebbol azt veszi le, hogy biztos nem szeretem, hogy ennyire nem vagyok kepes, hogy reggelente ne nyomkodjam. Szerintem meg az a baj, hogy en termeszetem szerint szeretek egyedul lenni, olvasgatni, o meg inkabb van emberek kozott, tarsasagi tipus.
2018. márc. 5. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöknek igaza van...ez valóban személyiség kérdése...itt jön a káposzta, meg a kecske esete. Szóval kompromisszumokkal abszolút kezelhető a helyzet. Legyetek szívesek jól megbeszélni 😀
2018. márc. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha álmos vagy, miért nem kelsz később? Nyilván lenne rá lehetőséged, ha 20 percet bújsz és utána még netezel is.
2018. márc. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert en az "elobbre allitom az orat" tipus vagyok. Ha tovabb aludnek is szuksegem lenne erre a fel orara, mert ebredes utan nem pattanok ki rogton az agybol, akarmennyit is alszom. Te nem talalkoztal meg ilyen emberrel?
2018. márc. 5. 09:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen jó, hiszen megvan az összebújás meg az ébredés is.

Másrészről viszont meg tudom érteni a párodat is, én is ki tudok borulni, mikor "van még tíz percünk együtt lenni" bármi miatt, és csak előveszi azt a hülye telefont. :D Szóval, ha az ő szempontját nézed, akkor érthető tényleg, hogy mi a problémája, hogy pici idő van, és mégse vele töltöd.


De szerintem, ha neki is így megfogalmazod a dolgot, ahogy nekünk leírtad, nem létezik, hogy ne értse meg. Reggeli rutinod része, ennyi. (Egyébként azt szokták mondani, hogy baromira nem egészséges ilyenkor telefont nyomkodni, de nem mondok ilyet, mert ugyanezt csinálom. :D)

Esetleg megfordítani a dolgot? Gondolom, ő nem veled ébred. Szól az óra, telefonozni, aztán hozzábújni a maradék időre, ha mindent megnéztél? Még az is lehet, hogy így több idő jutna, mint a 20 perc szundi. :)

2018. márc. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, hogy ébredés után kell még 15-20 perc, amíg teljesen "betöltődik" a rendszer. Addig gyakorit nézek, face stb. (szigorúan fekve - betakarózva) Mi még nem lakunk együtt, ha ott alszok nála akkor nem csinálom, mert ő nagyon nem szereti, ha nyomkodom a telefonomat. Olyankor inkább összebújok vele.


Én megértelek téged is, mert én is ilyen vagyok. Én ugyan ebben a helyzetben inkább nem nyomkodom a telefont, mert őt ez nagyon zavarná. :/

2018. márc. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értem a hisztijét.


Én is szeretek összebújni, de reggel vagy olvasok, vagy végigpörgetem az üzeneteket, mert a puszta szeretgetéstől még álmosabb leszek, ami idegesít :D

2018. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
micsoda problémák. Szokott nálatok valami történni?
2018. márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!