Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan fogadjam el, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy ő nem akar elvenni?

Figyelt kérdés

4 éve együtt vagyunk, közös gyerekünket várjuk. Pár éve még gyereket sem akart, most meg már várja.

Én nekem fontos a házasság, valamiért anélkül nem tudom elképzelni az életemet, nekem ez ilyen lelki dolog, elég lenne, ha elmennénk ketten, tanúkkal az anyakönyvvezetőhöz.

De ezt el sem tudom neki mondani, mert csak a saját igazát fújja, hogy nem kell esküvő, sok pénzbe kerül, meg milyen gáz, ciki az egész.

Tudja nagyon jól hogy én mennyire szeretném, és mégis elutasító.

Nem magával az intézménnyel van baja, illetve legalábbis ezt mondja, hanem hogy milyen ciki meg milyen sok pénz.

De egyszerűen meg sem hallgat engem :( Tegnap elkezdtem beszélni róla, aztán egy idő után ideges lett, hogy ne basztassam, meg mi az hogy én csak így ezzel előjövök vasárnap délután. Hát nagyon rosszul esett, úgyhogy kb két órát sírtam a szobában...

Ez megy évek óta... Tudom, hogy velem akarja leélni az életét, nem ezzel van gond. Egyszerűen fafejű.

Szüleim is azt mondták, ne erőltessem, ettől nem lesz más a kapcsolat, elhatároztam, hogy akkor elengedem a dolgot, az álmomat.

De magamban ezt hogy rendezzem le? Bennem mindig lesz egy űr. És valamiért akkor úgy érzem belül, hogy nekem nem ez az utolsó kapcsolatom, akármennyire is lesz közös gyerekünk. Nekem az egy lelki kapocs, ha összeházasodunk. Ha nem vesz el, úgy fogom érezni, hogy lesz majd valaki az életemben, aki elvesz.


2018. márc. 5. 12:01
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

ja és persze most érzi hogy paraszt volt, este óta kedveskedik nekem, simogat, meg kérdezgeti jól vagyok-e, jól aludtam-e, fáztam-e reggel.

De nekem ezzel nem teszi ezt jóvá... Ettől nem felejtem el, mennyire leszarja, hogy én mit szeretnék, mik a vágyaim. Annyira álszentnek érzem, hogy most itt meg kedveskedik nekem. Mikor azzal tudna boldoggá tenni, ha megtenné értem.

De megfogadtam, soha többé nem hozom fel neki, most annyira megbántott.

2018. márc. 5. 12:03
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

A hazassaghoz nem kell lagzi, csak ket tanu. A tobbi csak kifogas.

Nem kellett volna igy gyereket vallalnod.

2018. márc. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
36%
Jól beleválasztottál, de ez a te döntésed volt. Azt kaptad, amit megérdemelsz. :D
2018. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem vártál azzal a gyerekkel mig elvesz? Sokkal könnyebben tudtad volna kiadni az utját ha ö ennyire sz-rik a te vágyaidra.
2018. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Ráadásul azt mondja, hogy minden mindig úgy van ahogy én szeretném, pedig ez nem igaz, vidékre költöztem miatta, hogy ott éljünk :(


Mindegy, ez van, ezt kell szeretni. A kérdés, hogy miként rendezzem ezt le magamban, hogy nem lesz esküvő?

2018. márc. 5. 12:09
 6/29 anonim ***** válasza:
54%

Ő fogadja el, hogy te akarsz esküvőt, minden vágyad, de te nem érted meg, hogy neki ez nem kell. Ez így nem oké. Ha nem akar házasodni, akkor nem jó, ha bejegyzett élettársi kapcsolatba kerültök? Az is az elköteleződés egyik fajtája.

Rá kéne venned, hogy hallgasson meg téged is, találjátok egy kompromisszumot ebben a dologban, és fontos, hogy te is hallgasd meg őt.

Hátha rá tudod venni a kéttanús esküvőre, ami 20 perc és nem sok pénz egyáltalán, cikinek sem ciki.

2018. márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nagyon akarsz valamit, ő pedig nagyon nem, akkor szakítani kell. De ha már baba van...
2018. márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

De ő mindig azt hozza fel, hogy maga az esemény milyen ciki. De most az, hogy az anyakönyvvezetőhöz elmegyünk... Most az apasági nyilatkozatnál ugyanez lesz kb. Odamegyünk és aláírjuk a papírt....

Az a baj, hogy tényleg meghallgatni sem képes, ha felhozom a témát, akkor egyből elkezd másról beszélni. Én meg elsírom magam, hogy miért ilyen bunkó, és ez mennyire fontos nekem...

Ha annyira szeret miért nem tudja megtenni? Én ellenkező esetben megtenném érte!

2018. márc. 5. 12:22
 9/29 A kérdező kommentje:
Én meghallgatnám őt, szeretnék róla beszélni, hogy mondjuk el egymásnak a félelmeinket, meg szeretném tudni, hogy mi az oka, amiért nem akarja. De nem, nem. Nem beszél róla, leterel.
2018. márc. 5. 12:22
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Semmi értelme annak, hogy itt panaszkodsz nekünk, max. annyi, hogy megkönnyebbülsz kicsit. Mi nem tudjuk rávenni az élettársadat az esküvőre. Annyit tudsz tenni, hogy felfüggeszted vele a kapcsolatod, amíg el nem vesz. De ez veszélyes játék, mert esetleg egyedül maradsz a picivel.
2018. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!