Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar mindenki elvenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki elvenni?

Figyelt kérdés

Eddig 2 kapcsolatom volt, mindkét esetben az akkori párom feleségül akart venni (persze hosszabb idő után). Ez még normális is lenne, de ami furább, hogy pár olyan srác is, akivel inkább csak közelebbi barátság volt köztünk.

Mármint, senki nem állított be hozzám gyűrűvel és házassági ajánlattal, de többen is mondták, hogy ha házasodnának, azt velem tennék szívesen.


Mi ennek az oka?


(21 vagyok, és a két kapcsolatomon kívül még 6 sráctól (21 és 31 közöttiek) hallottam ezt)


2015. júl. 29. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, am hozzámjössz?
2015. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem akarlak elvenni :P :D


Biztos olyan tipus vagy.:)

2015. júl. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2 emberre rámondani, hogy mindenki az erős túlzás..
2015. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos terjed a híre, hogy ezzel a marhasággal be lehet jutni a bugyidba.
2015. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki. :)

Eltelik pár év, és már nem fognak annyira kapkodni utánad.

2015. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem eddig 3 srác akart elvenni ebből 2 akivel jártam és 1 közeli barát. :D

20-28 közöttiek... pedig azt mondják manapság nagyon ritka ebben a korban, hogy házasodni akarnak a srácok. Miért nem kérdezted meg őket?

Én kérdezgettem őket és azért, mert szép vagyok, hűséges, jól ki lehet nekem önteni a lelküket, akarok majd gyereket, jól főzök. :)Te?


L20

2015. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez csak duma. Hidd el ha tényleg el kellene venniük, tele lenne a gatyájuk..és nem miattad, hanem mert az egy nagy döntés. Fantáziálgatni viszont mindenről lehet a megnyugtató távoli jövőben.
2015. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elég naív vagy. Ezt hívják udvarlásnak, mézes-madzagnak, széptevésnek...stb.

Ha meg akarod tudni a tutit, akkor a következő házassági ajánlatra mondj egy igent, és nagy valószínűséggel a fiatalembert gyorsvonattal sem fogod utolérni.

2015. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.

Azért már nem nagyanyáink korában élünk, hogy csak ilyen szövegek mellett feküdjünk le azzal, akivel járunk.

Nekem is és a kérdezőnek is hosszabb idő után mondták ezt (erre azzal célzok, hogy már sok szex után..)

Miért tartjátok hihetetlennek? Ilyen fiatal fiúk körében és persze a mai lányok körében valóban ritkaság, de van ilyen.


Ui.: A 3 srác közül az egyik elvitt engem jeggyűrűt nézni. ;)

2015. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!