Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem akar eljegyezni, sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar eljegyezni, sem elvenni még a párom. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés

Üdv!

Párommal 6 éve vagyunk egy pár. Az első 3-4 év volt maga a boldogság apróbb veszekedésekkel, amiket meg tudtunk végül mindig beszélni. Miután összejöttünk, és egyetemre mentem tanulni, ő meg tőlem 100 km-re, otthon dolgozott, csak hétvégente látjuk egymást, vagy nyáron picit többször.

Néha elfog az érzés mégis, hogy még nem szeretne többet, és hogy miért nem. Ilyenkor megkérdezem tőle én, hogy mi a terve, a válasz mindig az, hogy nem tudja még. Eddig tanultam, nemsokára végzek, az volt a baj. De számíthatok-e a diplomaosztó után valamire?

Egyszer nekiszegeztem konkrétan a kérdést: Tervezi-e hogy valamikor is elvesz, vagy nem,mert ha nem, "nincs értelme" vele szórakoznom, már a 20-as éveim közepén....akkor keresek olyat, aki elvesz. Azt mondta, hogy de, tervezi. Meg már voltak olyan mondatai, hogy "azon dolgozunk, hogy egy család legyünk majd" Meg hogy "majd ha együtt élünk..."

Irántam nem vonzódik már úgy, mint az elején? Most itt főleg a lelki-kapcsolatra gondolok. Vagy csak még mindig nem tudná, hogy mit akar?

Előre is köszi a válaszokat. 24/L



2017. jún. 18. 20:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
30%

Pff ilyen nőt,ettől mentsen meg az isten.

Azéft nem vesz el,mert egy hisztis,hárpia ,p.a vagy!! Már bocsi.

Minél jobban sürgeted annál bizonytalanabb.

Ja és készülj arra nincs az a pasi,aki elvenne egy hisztériát,aki folyton azon rinyál jaj mikor veszel el,mert ha nem otthagylak!! Csórit zsarolod! Hagyd csak ott jobb lesz neki nélküled...

2017. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Hogy miert arra tobb valasz is lehet. Neked lehet erossebb az ilyesmi dolgok irant a vagyad mint neki. Neked fontosabb neki nem.
2017. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%
Elso valaszolo a sertettseged ne a kerdezod toltsd ki. Azert egy ember nem ennyire fekete vagy feher mint te azt hiszed... a kerdezo es a te irasodbol leredukalva de elviselhetetlenebbnek tunsz...
2017. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
39%
Mi olyan fontos a házasságon? Mintha te is az a fajta lennél, akinek csak a papír a fontos, az már másodlagos, hogy kivel. Ez meg amúgy rohadt kiábrándító.
2017. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
66%
Biztos eljön majd az idő, ha nem akarná nem maradna veled... A férfiak sajnos nem sokat agyalnak ezeken :(((
2017. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
49%
Még tanulsz, lehet, hogy a sulid befejezése után szeretne megkérni. Szerintem egyelőre ezt addig már ne erőltesd. Én a helyedben a diplomaosztóig egyáltalán nem hoznám már szóba, utána még kb egy évet várnék, szerintem simán lehet, hogy akkorra tervezi. Ne csesztesd egyelőre ezzel. Ha egy évvel utána sincs semmi a részéről, akkor viszont otthagynám.
2017. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%

1. Ne sürgesd! Persze beszélni erről mindenképp kell, hiszen fontos, hogy ebből ne legyen konfliktus, hogy az egyik fél mondjuk akar házasodni, a másik nem, ebben gondolkodjatok hasonlóképp. De nem kell folyton nyaggatni.

2. Van mire alapoznotok egy közös jövőt? Van mindkettőtöknek rendszeres, stabil jövedelme, stabil munkátok?

2017. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a nagyobb baj, hogy 6 ev alatt egyreszt meg az osszekoltozrsig se jutottatok el, masreszt hogy ilyen kardinalis kerdesek nincsenek tisztazva.
2017. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
49%

nem vesz el akkor nincs értelme és otthagyod.. ez aztán az őszinte szeretet a részedről.


Ilyenkor olyan szívesen megnézném a párod arcát, amikor elé tolnám ezt a kérdést, hogy a "kedvese" így vélekedik róla.

2017. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Köszönöm szépen a sértéseket, nincs rájuk bocsánat.

Utolsó kommentelő: Ez aztán a szeretet, ha ott hagyom csak mert nem vesz el, és elé tolnád ezt a kérdést. Igenis szeretem őt. Ezt nem másnak kell bizonyítanom. Csak azért hagynám el, mert ha nem akar velem komolyabb kapcsolatot (összeköltözés, házasság, gyerekvállalás) akkor van szerinted értelme a kapcsolatnak? De jó, szeret...és akkor mit kezdjek vele, ha közös tervei meg nincsenek velem?

2017. jún. 18. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!