Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ilyen bántó a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bántó a férjem viselkedése velem szemben?

Figyelt kérdés
16 éve együtt vagyunk, utálja a családom. A szüleim és a testvérem. Lenézi öket azt mondja nincs moráljuk, stb.. Mostanában veszem észre hogy mennyire próbál megbántani azzal amiket mond. Mikor vitázunk a vége mindig az hogy mert az én családomat felhozza hogy apád milyen rossz ember hagyta egyedül meghalni a bátyját, hogy anyád egy értéktelen ember, a hugával se tartja a kapcsolatot, hogy a hugod egy riherongy stb.. és ettöl vagyok én ilyen elferdült szemléletü ember. A vitáknak semmi köze amúgy a családomhoz csak mindig felhozza ezeket. Úgy gondolim hogy a szüleim magân dolgaihoz semmi köze since! Apám bátyja tavaly meghalt és engem ez nagyon megviselt. Nem tudom miért bánt meg a családommal. Ök kedvelik a férjem mindig jól bánnak vele mikor látogatjuk öket. Anya a lelkét kiteszi érte föz, sürög forog körülötte, apa a fiaként kezeli. Nem tudják hogy férjem mit gondol és mond róluk mert nagyon megbántaná öket. Tegnap éjjel sokat sírtam megbántott nagyon.
2018. márc. 9. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mar reg el kellett volna valnod.
2018. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki az én családomról beszélne így, azt rövid úton úgy képen törölném, hogy a falról kéne levakarni (pedig életemben még csak meg sem ütöttem senkit és ellenzem az erőszak minden formáját). Nem is értem, miért vagy egy ilyen nyomorékkal. A szüleid iránti utálata újkeletű, vagy mindig is ez volt?
2018. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokára rólad is ilyen stílusban fog beszélni, hiszen annak a családnak a tagja vagy.
2018. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az elején kedvelte öket cssk valahogy az évek alatt únszimpatikussá váltak neki. A hugomat sose csípte igazán mert butának tartja. Pedig ö mindig nagyon kedves volt hozzá, tudom nagyon bántaná öt ha hallaná miket mind róla. Én úgy hiszem hogy a férjem direk próbál engem megbántani a gonosz megjegyzéseivel amikor egy adott vitából nem lát kiutat, de hogyan lehet ilyesmit megbocsátani amikor a lelkembe tipor?
2018. márc. 9. 12:27
 5/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elmagyarázni neki, hogy miért nincs rendben ez a viselkedés (bár ha magától nem tudja, ugye...) de lehet, hogy a végén választanod kell közte, és a családod között, ha nem akarod, hogy a hátralévő életedet is így megkeserítse. Meg aztán ahogy már írták, ki tudja, hogy téged mikor kezd el lenézni.
2018. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És miért vagy 16 éve egy bunkóval?Csak ez a baja?Hány éves vagy?
2018. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
38 éves vagyok
2018. márc. 9. 14:46
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Mikor vitaztok ez igy erdekes, min vitaztok ki kezdi, ha te kezded valmin amit hulyesegnek tart, akkor ne csodalkozz rajta h o is tamad valamivel amivel nem kene. Ha viszont o kezdi es ezzel jon meg elo, az tobb mint valoszinu h szemetseg tole.
2018. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Izabella220 ***** válasza:
Én hasonlóképpen jártam,a helyedben nem nyelném le.Tiszteletlen amit a férjed megenged magának.Az a baj bár megbocsátol de nem felejtel. Ezzel én is így vagyok.És lassan ráébredsz hogy valami nincs rendben a kapcsolatotokban.
2018. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Én kellenének neked, állj rajta bosszút, csald meg velem
2018. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!