Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha észrevennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha észrevennétek, hogy a párotok viselkedése megváltozott veletek szemben?

Figyelt kérdés

Ha észrevennétek,hogy már nincs benne az a figyelmesség,az a szenvedély,az a szeretet,ami még akár 2-3 hete megvolt?

Ha megpróbánátok vele beszélni erről, és ő azt mondaná,hogy ő nem változott semmiben,holott te érzed,tudod,hogy valami igenis más lett...(féléves kapcsolatban)?Ti beletörődnétek?Mert számomra nagyon fontos,hogy folyamatosan érezzem,tényleg fontos vagyok-ha nem érzem,akkor bennem is kihűl minden...(Egyébként babát várok,18. hetes vagyok.)


2009. máj. 14. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy törődnék bele. Én is voltam ilyen szituációban nem is olyan rég, én megpróbáltam még jobban odafigyelni a kedvesemre. Talán nálunk abban volt különböző a dolog, hogy én tudtam, hogy mi a baj. Nekem ez bevált, de ha nem vált volna be az lett volna a következő lépés, hogy beszélek vele, hogy mi történt vele, hátha sikerrel járok úgy. De nem szabad könnyen feladni, főleg akkor nem, ha szereted, és babát is vársz tőle.
2009. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt gondolom hogy lehet hogy érzékenyebb lettél a baba miatt, több törődésre és figyelemre vágysz mint amit eddig is kaptál. Lehet hogy csak neki van rosszabb hulláma. De azért megjegyezhetem, ha féléve vagytok együtt eléggée elhamarkodott a terhesség, ez neki is biztos betesz nem? Már ha feltételezem hogy tőle van a gyerek... egy gyerek eléggé komoly összefogást és mélységes szeretet követel meg a szülőktöl, egy ilyen fiatal kapcsolatban ez még nem alakulhatott ki..

Ez még felnagyíthatja a félelmeit hogy most úgymond "örökre kikötött a hajójával" és már nem megy sehova.


Feltétlenül beszélj vele többször az érzéseidröl, ne hagyd annyiban hogy "nincsen semmi"!!

2009. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb minden szerelem lanyhul egy kicsit, de azért nem fél év után. Egy picit ez a baba mintha elhamarkodott lenne, fél éves kapcsolat után.... vagy nem ő a gyerek apja?

Ne felejtsd el, a kismamák érzékenyebbek.

2009. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
18 hetes vagyok, tehát Ő a gyerek apja.
2009. máj. 14. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

VAlószínűleg a babát kell neki magában helyre tenni, mert gondolom te rettentően boldog vagy a kicsi miatt, de ő? Most nem azt akarom mondani, hogy nem örül neki.CSAk lehet neki jobban bele kell ebbe rázódni, helyretennie magában.És egy apának ilyenkor nagyon sok minden forog a fejében, hirtelen egy családot kell eltartania. Első gyermeked? NAgyon nagy felelősség ez egy férfinak is. ANyagilg, lelkileg, mindenhogyan. Ő mit mond a babára, mi volt a reakciója? Ezek fontos dolgok. Ő is ugyanúgy szeretné ,ahogy te? Azért ez nagyon nagy alkötelezettséget jelent számára, meg persze neked is. De sajnos egy férfi könnyebben odébb áll ,ha akar. VAlóban hamar jött a baba, de ettől még működhet a kapcsolatotok. Próbálj meg vele leülni egy jó vacsi mellett, és próbálj belőle őszinte választ kicsikarni mit is szeretne, mit érez, lehet csak fél...

2009. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Előző válaszadó kérdésére:Amikor megtudta,hogy babánk lesz,úgy tűnt,örül neki,és most is úgy látom,hogy ez a része nem változott a dolognak.Kettőnk között lett valami más.
2009. máj. 14. 13:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Számomra evidens,hogy ha együtt vagyok a párommal,akkor tőle van a baba,tehát nem ilyen válaszokat várok,ha kérhetném.Arra szeretném,ha írnátok,amit kérdeztem.Akik így tettek,azoknak köszönöm szépen:-)Várom a további hasznos válaszokat,köszönöm.
2009. máj. 14. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!