Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek az mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire kóser, ha a feleségem olvasgatja az sms-eimet?

Figyelt kérdés

Igazándiból nincs rejtegetnivalóm, talán egy-két dolog van, amit nem szeretnék ha tudna, de alapvetően tiszta a levelezésem.

Most két választípusra számítok: 1. Ha nincs rejtegetnivalód, mit problémázol;

2. (és ez az én álláspontom): az, hogy mi van a telefonomon, ami lehet akár az is, hogy holnapra hozd be mittomén a National Geografic-ot, az csak és kizárólag rám tartozik.



2018. márc. 10. 12:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Kitalálom! Az esküvőt követő napon kezdte ezt csinálni.
2018. márc. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
26%

a kóser szó helyett használd inkább a korrektet.

rohadtul nem korrekt, és ne engedd neki.

teljesen ki tudok borulni az ilyen emberektől, akik csendőrt, anyukát/apukát, nyomozót játszanak a párjuk mellett.

megalázzák, infantilizálják, a integritását, autonómiáját, elemi szabadságát, emberi méltóságát sértik.

ha meglátod a kezében a telefonodat, üsd ki, szólj rá, ha értelmesen elmondva nem érti.

az ilyet úgy rúgnám valagon, hogy a fal dja a másikat.

elindult az elsárkányosodás útján...

az ilyeneket ha x év múlva megcsalják, akkor meg rínak és csodálkoznak.

ezt nőként mondom, hogy nem korrekt.

2018. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

Második a normális. Nálunk, napokig is lehet a nappaliba letéve, eszünk be nem jutna a másikéba kotorászni.

Másik telójába, tárcájába, táskájába, zsebébe, autójába, csak külön kérésre nyúlunk.

Nem bízunk egymásba, búcsúzzunk el egymástól.

2018. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk tabu a másik telefonja. Ha tegyük fel, valamiért csak az egyikünknél van telefon, de meg akarok mutatni a páromnak egy videót pl, akkor egyszerűen megkerdezem, hogy "elkérhetem a telefonod?". Csak úgy soha nem veszem el és kutakodok benne, pedig se ő, se én nem járunk tilosban, mindent tudunk a másikról, mégis úgy gondolom, hogy a telefon és az abban tárolt dolgok legyen mindenkinek a sajátja, annyi privát szféra kell, hogy azon ne osztozkodjunk, pláne ne nézegessük a párunk tudta nélkül.

Szóval én ezt egyáltalán nem tartom fair dolognak, hogy csak úgy belenézzünk a párunk beszélgetéseibe.

Tudjuk egymás kódját egyébként, de eszünkbe sem jut nézelődni benne.

2018. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Hát én leszek akkor az 1es választípus. Leszarom mit csinál a férjem a telómmal. Néha csuklóig van bennem, meg eldicsekszik azzal mekkorát szart, milyen privát szféráról beszélünk.
2018. márc. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
27%
Szerencsére a szoftverfejlesztők gondoltak a sárkányok kémkedésére miközben dolgoztak,így aztán levédheted az alkalmazásokat kóddal,jelszóval, meg úgy nagyjából mindent,ami a telefonodon van.
2018. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
nincs az az isten, hogy belenézzek a telefonjába, csak a félreértések lesznwk belőle, amíg érzem, hogy szeret és imád le. zarom kivel irkál mit nézeget. 33N
2018. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem kéred meg, hogy az engedélyed nélkül ne kotorásszon a telefonodba? Mond meg neki, hogy neked ez nem esik jól és tiszteljen meg annyival hogy nem nyúl a telefonodhoz.Kommunikálni kellene.
2018. márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
Az ötös válaszon hatalmasat röhögtem:DDD Abszolút egyetértek vele:DD
2018. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
24%
Ilyen nőt nem szabad feleségül venni...
2018. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!