Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátnőm itt gyakorin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm itt gyakorin állandóan az eljegyzést olvasgatja. Szerintetek azt akarja, hogy jegyezzem el? Ez utalás?

Figyelt kérdés

Most mit tegyek?

2 éve vagyunk együtt.


2012. aug. 19. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán számít rá, hogy te figyeled milyen oldalakat nézeget?
2012. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Én is sokat olvasom ezt a részt, mert szeretem a témát, és jó olvasni, hogy másokkal mi történik ilyen téren.

Párkapcsolatban vagyok évek óta, nem vagyunk jegyesek és nem azért olvasom, hogy jegyezzen el.:) Csak ábrándozok itt olvasás közben, de részemről egyáltalán nem utalás, nem is lehetne, mivel sosem nézi meg, miket olvasok.

Lehet a Te barátnőd is csak szereti olvasgatni.:)

2012. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem néztem meg, előttem nézegeti...
2012. aug. 19. 19:46
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Akkor így próbál utalgatni. FUSS!!!!
2012. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De én szeretem őt! El akarom venni, bár azt még nem tudom, hogy mostanában-e...

Nem értem miért mondja mindenki, hogy lépjek ameddig lehet... :S :(

2012. aug. 19. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Ugyan...én szoktam a gyereknevelés témakört nézegetni, pedig se gyerekem, se férjem, semmim..ez semmit nem jelent. Persze, lehet hogy érdekli a téma, meg talán egyszer kétszer elábrándozott róla, hogy majd de jó lenne, de nem hiszem, hogy minden percben azt lesné, mikor jegyzed már el. Akkor jegyezd el, amikor majd te is vágysz a házasságra, ne az ő kérésére, utalására, külső nyomásra...csak ha mindketten akarjátok.
2012. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam olyan témákat olvasgatni,amikhez úgymond "semmi közöm",amik még nem aktuálisak az életemben.A családi kapcsolatok kategóriát én is szoktam nézegetni,sőt az "eljegyzést" is,mégsem szeretnék egyelőre férjhez menni.Nem feltétlenül utalás ez a részéről,ne ebből indulj ki szerintem.


Hány éves a barátnőd?

2012. aug. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek után most már azt is fogja tudni,hogy te is írtál kérdést a gyakorira... :D Egyébként lehet célzás,de lehet az is amit az előttem szólok írtak,hogy csak érdeklődés,kíváncsiság.Beszélgess vele,hogy mizu van felétek,ő hogy gondolja,mond el,hogy esetleg te X éves korodban gondoltál rá,vagy mittommén,valahogy beszélgethettek róla.Minden kapcsolatban szoktak erről témázni,hogy ki mikor képzeli el.Ezek persze ábrándozások,nem kell kézpénznek venni,de jó ha legalább körvonalazódnak az elképzeléseitek.
2012. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
36%
Szerintem jól látod!Titokban vágyik arra hogy eljegyezd! :) Szerintem ha szereted és te is szeretnéd akkor miért ne tennéd meg? :)
2012. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kiváló lehetőség:)


1. előbb tisztázd, hogy TE mit szeretnél? és majd mikor?

(adj időt magadnak a döntéshez)


2. Amikor már van véleményed,utána amikor éppen olvasgatja, odabújsz és együtt olvashatjátok, kommentálgathatjátok és alkalom lesz elmondanod, hogy mit gondolsz illetve ő mit szeretne:)

2012. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!