Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek az mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire kóser, ha a feleségem olvasgatja az sms-eimet?

Figyelt kérdés

Igazándiból nincs rejtegetnivalóm, talán egy-két dolog van, amit nem szeretnék ha tudna, de alapvetően tiszta a levelezésem.

Most két választípusra számítok: 1. Ha nincs rejtegetnivalód, mit problémázol;

2. (és ez az én álláspontom): az, hogy mi van a telefonomon, ami lehet akár az is, hogy holnapra hozd be mittomén a National Geografic-ot, az csak és kizárólag rám tartozik.



2018. márc. 10. 12:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem csak akkor néz bele az ember a házastársa mobiljába,ha okot ad rá,gyanús lett a viselkedése.Az én belépési kódjaimat tudja a feleségem,ó sem jelentkezik ki a közösségi oldalakról,bármikor belenézhetnék,de nem teszem,csak ha megkér rá.Pont azért,mert megtehetném.Szerintem azokat az embereket zavarja,akiknek van rejtegetni valója,akik flörtölgetnek a párjuk mellett.

Egyszer régen én is lenyomoztam a párom mobilját,ha nem tettem volna,akkor most egy kakukkfiókát nevelnék!

2018. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Hát igen, azért tart itt a társadalom, mert azt vesszük intim kapcsolatnak, ha valakinek minél több lyukát betömjük, nem azt, hogy minél több dolgot megbeszélünk.
2018. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Én anno megnéztem, egy sms-ét, de nagyon megbántam. Ez 7 éve volt. Azóta tisztelem annyira, hogy tudom, van magánszférája.
2018. márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Krukutyán Levente ***** válasza:
89%

Nekem ilyen paradoxon jut eszembe mindig ezekről. Ha megbízol a másikba nem nézel a telójába, másfelől ha ő is megbízik benned úgyse zavarná.

Meg úgy az #5 -is rávilágít egy kicsit a valóságra.

Szóval amondó vagyok a kóser az lenne ha te adnád oda neki a telód csak úgy, hogy akár bele is nézhessen, ha akar. Az meg kevésbé, ha csak úgy belenézeget. Dikk.

2018. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem olyan kérdés amit ne lehetne tisztázni. Kérd meg,hogy ne nézzen bele a telefonodba, Te se teszed azt az övével.

Ennyi bizalmat kell szavazni a másiknak,ha lenne titkolnivalód előtte vélhetőleg ügyelnél arra,hogy a telefonodban ne legyen ennek nyoma.


Ha ennek ellenére mégis nézelődik, egyszerűen védd le kóddal, amit Neki nem kell tudnia.


Mi sem szoktuk egymás telefonját felvenni, kizárólag akkor, ha megkérjük erre a másikat. Pl. ma, amikor nyakig voltam az ebédkészítésben és csörgött a mobilom :)

2018. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
53%
Nálam ez nem menne, ha az ilyet tapasztalnék, felmutatnám a " sárga lapot", és közölném, hogy a következő piros lesz. Sosem csináltam ilyet én sem, de nem is tolerálom, nagyon inkorrekt, bizalmatlanságot jelent.
2018. márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
80%

Pedig higyjetek el sokan akik azt valljak

Soha se neznek bele megbizom benne...

Csak egyszer neznel bele lehet nagyot koppannal

sajnos több ilyenröl tudok,a telefon buktatta le a megcsalot...

Öersze vannak kivetelek

De sok nö szinte mindegyik tüzbe tenne a kezet a parjaert

huseges,öszinte?megbizhato

De a statisztikak teljesen mast mutatnak

Ha annyi rendes ferfi lenne mint amennyien allitjak?

Akkor szinte nem letezne megcsalas😃

2018. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%
Én ezeket nem tudom átérezni. Nekem a telefonom az asztalon van, a páromé is. Ha rezeg, akkor egy csomószor mondjuk a másiknak, hogy "nézd már meg ki írt és mit akar!" Ha lemerültem és böngészni akarok vagy valami, akkor simán elveszem a telefonját, ő is az enyémet. Tudjuk egymás kódját, jelszavait. Direktbe nem szoktuk egymás sms-eit és beszélgetéseit olvasni, de simán belenézhetnénk, senki nem akadna ki. Semmi fura nincs ebben, 13 éve így csináljuk.
2018. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a párok kiadhatnának ilyen közös memot a barátoknak, hogy "úgy írj, hogy ha szarok, a Béla olvassa fel, amit nekem címeztél".
2018. márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Még egyet is értenék az ötössel, mert tényleg megbeszélünk mindent.


Azonban a privát szférába nem csak a párom dolgai tartoznak bele, hanem bármi, amit a barátai mondanak neki magukról, a saját helyzetükről, és esetleg nem rám tartozik. Ráadásul lehet, hogy nem is értenéd, hogy miről beszélnek, mert lehet, hogy ők tudják, hogy melyik félmondat mire vonatkozik, de te nem, mert nem vagy részese annak a baráti kapcsolatnak. Innentől jönnek a félreértések.


A feleséged csak magának okoz ezzel fölösleges fájdalmat, ha félreért valamit.


22/N

2018. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!