Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagy kérés, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy kérés, hogy a férjem munka után velünk legyen?

Figyelt kérdés
A férjem a számítógépen játszik, van egy 15 hónapos babánk , hazajön egy órát velünk van de utánna este fürdésig játszik. Ide költöztem miatta , semmi segítségem. Tényleg nagy kérés, hogy napi 4-5 órát amit itthon van velünk legyen?

#gyerek #idő együtt töltés
2018. ápr. 17. 17:55
1 2
 1/16 iamaveryniceguy ***** válasza:
75%

Elég valószínűnek tartom, hogy ez a baba előtt is így volt. Amikor még nem éltetek együtt, akkor ő a szabad idejében játszott.


A következő életedben ne szülj gyereket addig, amíg nem ismered, hogy a másik milyen.

2018. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem azért hogy védjem vagy ilyesmi, de feltétezhetően súlyos függő. És ez nem fog parancs szóra megváltozni.
2018. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy kérés, de ha magától nincs igénye rátok, hát... Nem az, kell a kikapcs, értem, az enyém is szokott, de nálunk ez úgy zajlott/zajlik, hogy megfürdettük együtt a kislányunkat, aztán amíg én szoptattam/altattam, addig nyomogatta a telót, tévét nézett stb. Szóval nem tőlem meg a gyerektől vette el.
2018. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Csak engem ba.sz fel, hogy a gyereket a szülők konzekvensen hónapos megnevezéssel jelölik, ahelyett, hogy azt mondaná egy éves...?


Offon kívül, gondolom amúgy se akarta a gyereket (tök mindegy mit mondott), úgyhogy most idegesíti, hogy nem tud annyit magával törődni, mint előtte.


Erre mondják, hogy szívás. Hisztizhetsz a figyelemért, de sokat nem fogsz elérni vele.

2018. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Meg kell beszélni, azzal nincs baj, hogy játszik, biztos neked is van szabadidős elfoglaltságod, hobbid, amelyről nem szívesen mondanál le.


Viszont szembesíteni kell, hogy vannak fontosabb dolgok is, a család pedig ilyen. Meg kell mondani a férjednek, hogy igenis vegye ki a részét a házimunkából, és a gyermeknevelésből is.

Illetve rád is szánjon időt. Legyél határozott, de tegyél kompromisszumot, mondjuk legyen heti 2 nap amikor játszhat 3-4 órát nyugodtan, vagy leülhet a gép elé mindennap, de akkor csak 1 órát, ha elvégezte a dolgát.


Esetleg találhatnátok közös időtöltést, amelyet mindketten szívesen csináltok, akár olyar, amit a kicsi id csinálhat, majd ha nagyobb lesz.

2018. ápr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
#4es engem is nagyon idegesít.. Mire jó ez???
2018. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Eddig is így volt, gyerek előtt is. Szóvá tettem ezért ma másfél órát volt velünk. Én nem csinálok semmit ami kikapcsol,főzök,mosok, takarítok, gyerekkel vagyok mivel nincs itt senkim 3 havonta alszom rendesen és örülök,hogy pihenhetek amikor anyumék meglátogatnak. Akarta a gyereket meg szereti is.
2018. ápr. 17. 18:34
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha ilyen volt mindig is, miért szultel gyereket? Gondoltad majd attól megváltozik? Baromi naiv no lehetsz. Most már semmit nem tudsz tenni, láthatóan nem nagyon érdekled se te, se a gyerek. Ezen gyerekvállalás előtt kellett volna elgondolkodni.
2018. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ameddig nem volt gyerek nem zavart én is csináltam amit akartam.
2018. ápr. 17. 20:04
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez még semmi, láttam már olyat is itt hogy 43 hónapos baba....


Sógorom dettó ilyen. Nem volt változni. Majd ha elég idős lesz a gyerek, elváltok.

2018. ápr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!