Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem kér túl sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem kér túl sokat a pasim?

Figyelt kérdés
Röviden, és tömören, van egy jól kereső pasim, aki kivett egy hét szabadságot. Én viszont keveset kereső nyáron dolgozó diáklány vagyok, akinek kéne a pénz, mert most megy egyetemre. A pasim azt várja tőlem, hogy kivegyek emiatt egy hét szabit én is. Én viszont mondtam, hogy egy részről nem tudok egy hét szabit kivenni, mert kelleni fog az ember, más részről pedig nem is akarok kivenni annyi szabadságot, mert szükségem van minden lehetséges pénzre, amit csak meg tudok keresni. Kivettem 4 napot, és még mindig elégedetlen. Csak szerintem vár túl sokat? Miért nem lehet megérteni, hogy nekem nincs, aki pénzt adjon a tanév alatt, ezért gondoskodnom kell magamról? Szerintem szörnyen nagy önzőség, hogy azt kéri, ne dolgozzak egy hétig a nyáron, amikor egyáltalán semmilyen konkrét programunk sincs, hogy amiatt kéne egy teljes szabad hét. Ő egész évben dolgozik, mert nem tanul, én viszont csak nyáron tudok igazán pénzt keresni.

2017. aug. 14. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs konkrét nyaralás ahova mennétek, akkor tényleg feleslegesen kéri

amikor tanultam, én se ugráltam volna egy ilyen miatt

2017. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Csak plusz egy nap kellett volna, és megvan a hét... Vagy tévedek?
2017. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
hol 5 naposak a hetek?
2017. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Bolhából csináltok elefántot. A " pasid" jól áll anyagilag, fizesse meg a nálad kieső napot, napokat, ha ennyire dedózni akartok.
2017. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Inkább az az amin elgondolkodnék, hogy milyen férfi az olyan, aki ennyire nem segít semmit a párjának, aki még diák,és évközben nem vagy alig tud dolgozni. Ez messze nem ingyenélés, egy dolgozó pasinak simán ki kellene téged segíteni pár tízezer forinttal,az neki belefér. Például a rezsit vagy a bérleti díjat átvállalhatná.
2017. aug. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Ez a jól kereső pasi + csóró diáklány páros, úgy látom, nálatok nem nagyon fog múködni.
2017. aug. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A legrosszabb ***** válasza:
47%
#6: Általában nem is működik, csak a sok naiv, fiatal, "hurráegyetemistavagyok" típusú csaj gondolja ezt, aztán 30-hoz közeledve kezdenek megbuggyanni, amikor a faszinger már túl van az 50-en, hogy ideje lenne kicsit bulizgatni, flörtölgetni, pasizgatni, félrekettyintgetni...
2017. aug. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem is tudom, de ha én tényleg szeretek valakit, nem kérek, hanem megbeszélek vele mindent. Másik, ahol, ahogy tudok segítek, akár anyagilag is, mert számomra öröm a szeretett személynek segíteni. Később, bármi történik is a kapcsolattal, nem hozom fel, hogy.......... Mivel, önszántamból, örömmel segítettem akkor, vagy is saját döntésből.
2017. aug. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Ezért ne kezdj diáklánnyal dolgozó férfiként.
2017. aug. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Xddddd
2017. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!