Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megmenthető egy olyan házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthető egy olyan házasság ha a nő csak nyűgnek érzi a szexet?

Figyelt kérdés
Nagyon fiatalon hàzasodtak össze, két gyerekük van. A nő évek óta csak " kötelességből" fekszik le a párjával. Hogyan lehetne ezen változtatni? 45\F 44\N
2018. máj. 10. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor meg kell talalni a miertjet azaz a no miert nem akar szexet, nem elegedett a testevel, komolexusai vannak, csak a ferjet nem kivanja, nincs orgazmusa etc.


Szoval komplex dolgok ezek de lehet rajtuk valtoztatni csak nagyon nehez,es ehhez az is kell h oszinten beszeljenek a dologrol:-)

2018. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
A házasság megmenthető igen. De, hogy jó házasság legyen belőle az egy teljesen más tészta.
2018. máj. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

miért nem akarsz szexelni a férjeddel?


ez így túl kevés info.


ha azért nem, mert van valami betegséged, az teljesen más tészta, mintha azért nem, mert már nem szereted őt.

2018. máj. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van! Voltunk már mindenhol ezzel a problémával, már naphosszakat beszéltünk róla, így reménytelenné vált a megoldás. Egyszerűen sosem szerette a feleségem a szexet, ez derült ki. Sem velem, sem mással.

A férfiak csak ábrándoznak a "vadmacska" feleségről, de sajnos csak egy szűk, szerencsés rétegnek jön össze ez.

2018. máj. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nos, én egy vadmacska feleség vagyok és elárulom neked, hogy így is rámunt a férjem. És a vadmacskákra nem szerencsés ráunni. Vagy megcsalnak vagy ha gerincesek, elválnak és mennek a maguk útján. Én ez utóbbit tettem. Pedig nálunk is van gyerek, de a gyerekem kedvéért sem voltam hajlandó megunt feleség szerepben tetszelegni. Ugyanis évek múltán minden nő ugyanarra a polcra kerül fel, akár vadmacska, akár nem.
2018. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5. Hát nem tudom. Nekem minden álmom egy vadmacska barátnő/feleség lett volna, de ez sosem adatott meg. Kár érte, mert én még a frigid feleségemet is a tenyeremen hordozom, neked arany életed lett volna mellettem, érzelmileg és gyakorlatilag is.
2018. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!