Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megmenthető egy házasság, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthető egy házasság, ha a bizalom többszörösen odalett?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon oda kell tennie magát annak az embernek, aki miatt történtek a dolgok. meg hát nagyon nemes, nagyon mély szeretet kell a másik oldalnál lennie, hogy ez sikerüljön.
2014. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A mély szeretetet kikezdték a történtek, sőt, a tiszteletet is. A másik fél bár próbálkozik egyéb téren, sajnos újra és újra eljátssza a bizalmat (virtuális megcsalás).
2014. máj. 18. 11:52
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Nincs virtuális megcsalás.Megcsalás van.Akár csak testi, akár csak szellemi.Akár mindkettő egyszerre.
2014. máj. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Csak akkor menthető meg egy kapcsolat, ha mindkét fél nagyon akarja és dolgozik is érte. Ha a probléma forrását teljesen kiiktatják az életükből mindketten. Olyan mint amikor a fogyokúrázónak azt mondják, hogy nem elég diétázni egy bizonyos ideig, hanem életmódot kell váltania élete végéig. Tehát hiába a megbocsájtás meg az újrakezdés, ha a probléma forrása (pl. virtuális kapcsolat vkivel) nem kerül megszüntetésre véglegesen.

Jobb lenne ha egy időre elfelejtenétek a netet és megnéznétek tudtok-e még mit kezdeni egymással.

2014. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Persze,hogy megmenthető! Úgy kezdted,hogy a mély szeretetet...tehát ez megvolt! Akkor tessék felfüggesztetni egy időre az internetszolgáltatást,ha ott a probléma fő forrása!
2014. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat bizalom nélkül olyan,mint egy autó üzemanyag nélkül.Benne maradhatsz,de nem jutsz vele sehova.Ezt szokták mondani.Itt nincs bizalom,mert a másik fél nem érdemli ki a viselkedésével.Szerintem kár ezt a kapcsolatot erőltetni.
2014. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A mély szeretetet valaha megvolt, most borzasztóan kiábrándult vagyok. Éveken át vágott át, a szemembe hazudott, és én későn jöttem rá. Gyerekünk is van, de ha nem tudjuk újra felépíteni a bizalmat, nem akarom vele folytatni.
2014. máj. 18. 14:26
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Hát ezt én is szeretném tudni. Nálunk is hasonló volt a szitu, most nem mennék bele a részletekbe. Én egyik pillanatban azt érzem, hogy nagyon nem egy az értékrendszerünk a férjemmel és sajnos néha rá kell jöjjek, hogy elég buta is bizonyos téren. Ezeket a tulajdonságait valahogy nem vettem észre (vagy csak nem akartam észrevenni) és sok minden ami anno tetszett benne azt most negatív tulajdonságként látom. (pl. szerettem, hogy csendes, nyugodt típus- ezt most inkább érdektelenségnek, nemtörődömségnek látom amolyan "minden mind egy ", vagy pl. eleinte szerettem nagyon hogy nem egy nagy bulizós, inkább az az "otthonülő" fajta- ma már ez inkább untat, hogy sehova nem megyünk, pl. szerettem, hogy nem nagy csajozós jóformán én szedtem fel őt- rájöttem ez inkább sunyi magatartás volt és más lányok is szívesen közelednek hozzá ez a csendes, kiismerhetetlen mégis vonzó és határozott stílusa miatt...de ma már hogy ismerem inkább sumáknak mondanám. Sokszor hazudott apró dolgokban annak ellenére, hogy mindig megígérte hogy többet nem fog. Tök értelmetlen hazugságokon is kaptam már rajta, és egyszerűen nem tudom felfogni ép ésszel hogy mi értelme volt mikor én soha nem hazudtam neki és tudja jól, hogy ez az egy dolog amire allergiás vagyok...na mind1...én mikor épp a szakításon gondolkoztam akkor kiderült, hogy babát várok. Én adtam neki még 1 utolsó esélyt, remélem ennek már érzi a súlyát. Tudja, hogy nem viccelek és ha még 1x megtudok róla valami f(asz)ságot akkor mehet ahova akar akármennyire is szeretem. Szerencsére kb 2 éve teljesen normális, a kapcsolatunk is elég jónak mondható. Én úgy vagyok vele, hogy senki se tökéletes és a sok hü(ly)esége mellett azért van egy csomó jó tulajdonsága is ami miatt meg imádom. Elnézem sokszor ismerőseim férjeit és engem meg ők idegesítenének. Akármennyire is jó férjek barátnőim szerint nekem meg ők furcsák és idegesítőek... Szóval szerintem megmenthető a házasság mindaddig míg mindkét fél tartja magát magát a szabályokhoz. Nálunk a bizalom többször odalett, de tudom, hogy már még 1 hazugság vagy megcsalás nem férne bele a kapcsolatunkba. Én csak reménykedek benne, hogy már van annyi esze, hogy ne csessze el a saját és a mi életünket. Viszont azért arra is fel vagyok készülve, hogy benne van a pakliban, hogy újra hü(l)yeséget csinál akkor viszont nem sajnálnám és egy könnycsepp nélkül elhagynám, ha képes lenne ezek után is hátba szúrni. Lehet kicsit zavaros voltam akkor bocsi, de szerintem megmenthető abban az esetben ha tényleg mindketten akarjátok.
2014. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8 A te házasságodnak nem lesz jövője.Hamarabb befog fejeződni, mire te észbe kapnál és a szörnyű az, hogy pont miattad.De most ebbe ne menjünk bele, az írásodban ott van az, ami a bukásod lesz.
2014. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy éveken keresztül? Hogy jöttél pont most rá? Mit jelet, hogy virtuálisan?
2014. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!