Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miből lehet észre venni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet észre venni, ha egy házaspár csak él egymás mellett? Ez azt jelenti, hogy már nem szeretik egymást?

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Nem feltétlenül lehet észrevenni, mert nem látsz bele az életükbe, a gondolataikba.

Viszont nekem vannak ismerőseim, akiknél azt vettem észre, hogy bár sok helyre járnak, kettesben nem akarnak (vagy nem tudnak?) lenni.

2018. máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Több ilyet látok a környezetemben.

Szerintem ez az, amikor alig beszélgetnek egymással, amikor a kommunikáció a gyerek(ek)re korlátozódik (ki menjen szülőire, be kell fizetni a nyári tábort, stb.) Ha nem a gyerek a téma, akkor is inkább a praktikus dolgokban merül ki a beszélgetés (ki fizesse be a csekket, eltört a vízcsap, stb.)

Hogy szeretik-e egymást, nem tudom, szerintem ez inkább megszokás lehet.

2018. máj. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Nincs közös téma, közös programok. Ha van is, nagyon sablonos. Nincs vágyakozás, hogy hazaérjen, hogy mesélhessen hogyan telt a napja, hogy odabújhasson a párjához. Megszokás tartja fenn a kapcsolatot, a hétvégék is úgy telnek, mint a szürke hétköznapok. Ettől még szerethetik egymást, de már egyikük sem társként tekint a másikra, csupán megszokott bútordarabként, ami része maradt az életének.
2018. máj. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Kinek fájt ennyire a # 3-as válasza? Valaki biztos magára ismert... ;)
2018. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

nekem ezt vki úgy fogalmazta meg, h. csak élnek egymás mellett, de már nem érzi azt, hogy bármi köze lenne a párjához.

ilyenkor szokott a 3. fél megjelenni.

2018. máj. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!