Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi értelme van házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van házasságban külön kasszán élni?

Figyelt kérdés
Váláskor úgy is feleződik a pénz, mindegy ki mennyit keresett. Ha meg együtt maradnak, akkor pedig mi értelme van takargatni a másik elől?

2018. máj. 24. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%

“Váláskor úgy is feleződik a pénz, mindegy ki mennyit keresett”


Szeretnéd, mi? Ki lehet zárni a házassági vagyonközösséget szerződésben.

De mondok egy példát: keresek 1,1 milliót havonta, és mivel nem ez alapján válogatok, összejövök egy alacsony jövedelmű nővel. A fizetése az enyém negyedét sem éri el. Akkor meg mire fel legyen közös kassza?

2018. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
1# Mire fel legyen közös kassza? Párkapcsolatról beszélünk, sőt házasságról. Ha nem bíztok egymásban, minek házasodtok össze? Vagy neked erről szól a házasság, hogy az egyik félnek kaviár+pezsgő, másiknak kenyér+májkrém, egyiknek Bahamák, másiknak Balaton? És arról még nem is beszéltünk, hogy gyerek... Szép kis kapcsolat.
2018. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Ha valakinek jó így, téged miért zavar?
2018. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Nyilván ha nyaralni megyek, meghívom/kiegészítem a részét. Ha kell valami, megbeszéljük, és - ha úgy döntök - megveszem. A bizalom szép dolog, de nem egyszer láttam olyat, hogy a pasi sokat dolgozott sok pénzért, a nő meg több izgalomra vágyott, megpattant és vitte a fél vagyont. Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me.
2018. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

#4:

Egyszerű ember vagyok. Nem házasodnék össze olyan nővel, akiből ezt kinézem.

Te Igen?

2018. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%

"de nem egyszer láttam olyat, hogy a pasi sokat dolgozott sok pénzért, a nő meg több izgalomra vágyott, megpattant és vitte a fél vagyont"


Hát igen, fordítva nem sűrűn látni ilyet...

2018. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 peca1000 ***** válasza:
70%

Nálunk külön kassza van12 éve együtt élünk, 5 éve házasodtunk össze.


A rezsi, kaja, pipere egy része, lakás javítását, műszaki cikk vételt fele-fele arányban fizetjük.


A többit mindenki saját zsebből,amit magára költ.


Így én nem üvöltöm le a fejét, hogy miért vesz magának havi 50.000 Ft-ért ruhát, (saját pénzén) és ő sem az enyémet, ha a vállalkozásomat finanszírozom az én számlámról.


Közös kassza esetén 1 évet sem élt volna a kapcsolatunk.

2018. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%
Semmi.
2018. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
Amit #7 leírt, ez a lényeg! Senki ne ossza be/költse el, amiért én dolgozok meg! Én se fogom az övét. 50-50 a kiadásokra, a többi az enyém.
2018. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

el nem képzelem, hogy ezekben mi a párkapcsolat...


csakis közös kassza..ha egyedül akarom élvezni a pénzem és az életet akkor magam maradok...


csak néhányan érezzük, hogy mekkora ék két ember közé ha különcködnek?


vagy ti eleve vállásra terveztek? szomi de tényleg..

2018. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!