Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiak miért jönnek rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért jönnek rá mindig egy házasságban,1-2 gyerek után hogy mégse ezt akarták?

Figyelt kérdés
Csak ilyeneket látok.Fiatalon beleugranak a kapcsolatba,házasság,jön 1-2 gyerek,aztán 40 évesen meg sajnáltatják magukat,meg mivel a szex nem jó otthon,keresik a megfelelő alanyt ehhez.Nekem se volt nagy élettapasztalatom,de azt mindig is tudtam már 20 évesen is,hogy nem szabad hirtelen fellángolásból családot alapítani.Nem is tettem eddig se szerencsére.Persze álltatják magukat azzal,hogy a gyerekek a legfontosabbak az életükben,mellette meg azt mondják hogy már nem szeretik a nőt,ez túl korai volt,szex sincs,vagy nagyon gyatra,és annyira kényelmesek,hogy csak siránkoznak,de változtatni nem mernek.Talán gondolkozni kellett volna mielőtt gyereket csináltak.
2018. jún. 2. 07:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%

Változtatáshoz 2 ember kell.

Amúgy pedig igen gyorsan ugranak bele a dologba sokan, valamint egy idő után nem tudják magukat színlelni a felek mert a kapcsolatban sokáig megy a színlelés hogy a legjobb oldalukat mutassák.


De tegyük fel ezek nem is igazak.

Ilyenkor ha megvan a gyerek megváltozik az élet. Felelősség, nyugalom sőt szex téren is sokszor igen jelentős változás van ami a kapcsolatoknak nem szokott túl jót tenni.

2018. jún. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%

Nem annyira kényelmesek, hanem nem akarnak vasárnapi apukák lenni. Az, hogy a gyerek a legfontosabb, nem áltatás, hanem tényleg így van. Akármennyire elhidegül a feleségtől vagy beleszeret egy másik nőbe, a gyerekei a gyerekei maradnak, és az ő érdekükben inkább benne marad a rossz házasságban.

Az az áltatás, hogy a válás jó a gyerekeknek. Hát egy lófaxt jó a gyerekeknek a válás, az a jó nekik, ha mindkét szülő ott van, és ők nevelik fel őket.

2018. jún. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Kell a p.nci és azt mondják/teszik amit a lány hallani akar. Persze később jön a fekete leves, hogy ez felelősséggel jár, ami meg ugye büdös. Aki meg vállalja, hogy nem akar családot, az meg kb senkinek nem kell. Ez van, felszínes világban élünk.
2018. jún. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Ez azért van, mert sok ember nem ilyen követekezetes és értelmes. Csak birkák módjára cselekednek, házasodnak, családot alapítanak, mert azt “kell”, vagy mert jó buli(nak hiszik az elején), meg mert az anyós már nyaggat, meg mert a volt osztálytársnak már van, akkor bele kell húzni.
2018. jún. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Vagy azért, mert szeretik egymást. Csak aztán esetleg valami miatt mégis törés lesz köztük.
2018. jún. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

#2


Az az áltatás, hogy a válás jó a gyerekeknek. Hát egy lófaxt jó a gyerekeknek a válás, az a jó nekik, ha mindkét szülő ott van, és ők nevelik fel őket.


Ezt te latod rosszul, de nagyon. Nekem gyerekként elváltak a szüleim és nagyon örültem neki már akkor is, mert folyton csak veszekedtek. Ki akarna ilyen családban felnőni? Inkább legyenek külön, de legalább nyugi van otthon és mindkettő sokkal kiegyensúlyozottabb.

Az egyedüli törést a válás során az okozta bennem, hogy apumnak szeretője volt. Ha van valami, amit undorítónak tartok, az ez. De a válással magával semmi bajom nem volt, egy hyerek is megérti, hogy apu anyu már nem szereti egymást, attól még őt igen.

2018. jún. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyes egyedül a "bivalykodás" érdekli őket ("menő tsávó vagyok"), a következmény nem, mert épp pont akkor hiányoztak az iskolából és ezt sajnos se ott, sem anyuka-apuka nem tanította meg nekik.
2018. jún. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
"nem szabad hirtelen fellángolásból családot alapítani." "Talán gondolkozni kellett volna mielőtt gyereket csináltak." - és ez miért is csak a férfiakra vonatkozik? Mintha a nők közt nem lenne, aki hirtelen álomesküvőt akar meg luxus nászutat, utána meg rájön, hogy hoppá, mégsem ez álmaim férfija... aztán vagy jön a megcsalás, vagy átmegy ezoanyukába, és onnantól kezdve csak a gyerekfogzást elősegítő timbuktui levendulakivonat meg az ovis farsangi bál érdekli.
2018. jún. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%

Saját tapasztalatból írom, hogy rémesen rá lehet unni az asszonyra úgy 15 év után. 25 éves voltam, mikor elvettem a csajszit, akkor még egy bájos, vékony, ártatlan kis szende lányka volt, akinek a hangját is alig hallani. A harmadik gyerek után meg senki se ismert volna rá. És sem hittem igazán, hogy nem az ördög bújt bele. Nagyszájú, trágár, verekedős (!!!) és követelőző lett, no és betegesen féltékeny, nem lehetet elviselni. Ráadásul lógott mindene, visszeres volt a lába, és nem volt hajlandó sportolni sem, hogy kicsit jobb kondiban legyen, vagy elmenni kezelésre. Ilyenkor azért elgondolkodik a férfi, hogy "dehát én nem ilyen lovat akartam..." Szex akkor már jó ideje nem volt, mert egyszerűen nem kívántam, pedig akkor már a vesztét érezve felajánlott mindent, orált, anált (amik szóba sem jöhettek korábban), de ekkor ez már késő volt. Ennek ellenére nem csaltam meg, inkább mindent hátrahagyva elköltöztem, és el is váltunk. Kár hogy így alakult, ha nem hülyül meg teljesen, akkor még most is együtt vagyunk. De meghülyült. Aztán később kiderült, hogy a sok otthon lévő szomszéd anyuka hülyítette, cukkolta, biztatta egymást a baromságokra, a féltékenykedésre meg mi egyébre... Útólag gyanítom, hogy az asszony meg is csalt, talán többször is (ez csak gyanú, de erős).

Nem csodálom ha 40 éves kor környékén a legtöbb férfi kifelé kacsingat egy effajta kapcsolatból. És az a baj, hogy azt nem feltétlenül lehet látni előre, hogy mivé alakul egy nő, főleg miután gyereket szült. Legtöbb nő ilyenkor teljes átalakuláson esik át, és nem előnyére.


Utóirat: válás után az asszony műdudákat csináltatott magának, kitetováltatta magát, és elkezdett dohányozni, ami rohamléptekkel gyorsította amortizációját. No ez lett a szende lánykából. Még időben sikerült elmenekülnöm...

2018. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 peca1000 ***** válasza:
82%

A válás megváltàs.


Én könyörögtem a szüleimnek, hogy válljanak el, mert non-stop ment a veszekedés, ordibálás 42 éven keresztül, míg édesanyámat el nem vitte a rák.


Utána fater lenyugodott, jobb fej lett, jobban kedvelem őt most, mint az özvegysége előtt.

2018. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!