Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiak morálisan felsöbbren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak morálisan felsöbbrendunek erzik magukat ha husegesek egy szep nöhöz?

Figyelt kérdés

Dühit a hazugsag , tudom h nem azert huseges egy pasi mert konzervativ es becsuletes, ahogy ö akarja beallitani , hanem azert mert a feleségeszép, vagy nem talált szebb nöt egyelöre

Miert vannak elajulva maguktól h milyen becsuletesek, amikor szimplan arról van szó h a nö nincs elhizva, csinos szep es nincs miert megcsalni.

Minden szöveg semmit se er , a moralitas, ertekek stb mikor latom h nem erröl van szó, bezzeg a köver nöket elhagyjak elöbb utóbb

Nem szeretem ha erényt kovácsolnak önzö döntesekböl mikor csak arról van szó h jó az asszony .

Tehat ti nök ha huseges pasival talalkoztok, tudjatok meg h a feleseg nem hetköznapi



2018. júl. 2. 07:33
1 2 3
 11/21 peca1000 ***** válasza:
88%
Jenifer Lopezt is megcsalták már, pedig nagyon jó nő.
2018. júl. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
Te most a megcsalás okát leredukáltad arra az egyszerű okra, hogy valaki szép? Hát, legyél szép és lepődj meg majd, ha a stílusod és a fogalmazási képességeid hiánya miatt megcsalnak.
2018. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%
Te most magadból indulsz ki? Te azonnal megcsalnád a párod, ha szembejön valaki, aki jobban néz ki?
2018. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%
Ronda vagy és még meg is csaltak, és most megpróbálod magad mellé rángatni a sárba a hűséges férfiakat és a szép nőket?
2018. júl. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
63%
Figyelj, én 40 éves vagyok és még soha nem csaltak meg. Pedig nem vagyok nagyon szép nő. Lehetséges, hogy épp ez az oka, mert az olyan férfiakat, akik megcsalósak, nem feltétlenül én vonzom. Vagy csak szerencsém volt.
2018. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Szerencsed volt
2018. júl. 2. 11:39
 17/21 anonim ***** válasza:
95%

"Szerencsed volt"


Ez most komoly? :DDDDDDDDDDDDDDD Oké, akkor neked szerencséd volt, hogy ilyen értelmi szinttel eddig életben maradtál.

2018. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
96%
Jaj drága picin' bogaram! Hogy egyem a zúzád! Milyen alapon szólsz te be nekünk, hűséges férfiaknak, hogy ha nem csalom meg a barátnőm, az nem az én érdemem, hanem a barátnőmé? De mondjuk tegyük fel, hogy igazad van. Akkor a ha barátnőm nem csal meg, az meg az én érdemem, tehát ugyanott vagyunk. És tudod mit? Igen, én morálisam kicse$zettül fennsőbbrendűnek érzem magam, ha hűséges vagyok, de nem csak szép nők esetén, és nem is náluk érzem fennsőbbrendűnek magam, hanem azoknál, akik csalták már meg a párjukat. Ha valaki igénytelen, bunkó, szerencsétlen, azokat elhagyják, igen, de megsugom, ez nem csak a nőkre áll. Nagyon primitív dolog ezt a kövérségre fogni. És van különbség az elhagyás és a megcsalás között. Puszil egy hűséges - és emiatt egy önző-dög - férfi.
2018. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"A szép nőket is csalják, és nem igaz, hogy ez a külsőn múlik."


...

A kérdező kommentje:


"Hanem min?"


:-)

Jajj!!!!

Azt hiszem vannak bajok a férfiak megitélésével kapcsolatban.

Ez az egy kérdés sokat elárult.

2018. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

A hűség döntés kérdése. Ez teljesen független a partner szépségétől. A hűtlenség jellemhiba. Aki csal, az úgy dönt hogy megcsalja a pàrjàt mert kényelmesebb , egyszerűbb, mind eléàllni és közölni a tàrsával, hogy màr nem szereti, megunta, nem akar tovàbb vele lenni. Gyàva, patkàny dolog, de nem azon múlik melyik pasinak hogy néz ki a nője, hanem azon, hogy az adott férfi szereti, tiszteli e, megbecsüli- e a pàrjàt. Ha màr elmúltak az érzések, marad a tisztesség és a döntés, hogy melyik utat vàlasztod. Megcsalod, vagy közlöd vele hogy vége és utàna keresel màst. Az igazàn szép nőket és jó pasikat is megcsaljàk. Mert nem ezen múlik.


Az, hogy ki szép és ki ronda, egyébként egyéni dolog, ízlés kérdése. Te biztos nem tartasz vonzónak minden egyes nőt akit az utcàn làtsz, míg a férjük, kedvesük igen, azért( is) vannak velük. Aztàn azt màr ők döntik el, hogy megéri e nekik hűségesnek maradni.

Èn pl baromi randa vagyok, mégse csalt meg a férjem, és soha nem is fog, mert szeret engem, ő valamiért vonzónak tart külsőleg, belsőleg egyarànt. Viszont ha màr nem szeretne, akkor is inkàbb szakítana, minthogy ilyesmivel megalázzon, mert ő egy tisztességes ember aki nem rúgna csak azért a màsik emberbe mert ő esetleg màr nem tart rà igényt.

Mindenkinek màst jelent a szépség, de a hűség mindig az adott ember jelleméből, személyiségéből, és egyéni döntéséből fakad. A kinézet mindig múlandó, mindenkinél van szebb. De ez nem ok arra hogy az ember csaljon, hazudjon, àtverjen, kidobjon x együtt töltött évet az ablakon egy numeràért. Nem éri meg.

2018. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!