Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azok a férfiak, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akiknek szeretőjük van a feleségük mellett, otthon is szexelnek?

Figyelt kérdés
A barátnőm szerint létezik olyan, aki nem szexel otthon, mert elhidegültek, és ezért tartanak szeretőt. Én viszont úgy gondolom, hogy azok a férfiak, akik el vannak otthon hanyagolva, azért néha feláldozzák magukat, és otthon is bevállalnak 1-1 rossz, és unalmas menetet, ha másért nem is, de azért biztos, hogy a látszatot megőrizzék. Hisz nem véletlen nem akarnak válni. Szerintetek?
2018. júl. 6. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Van ilyen is-olyan is. Én olyanról hallottam, hogy évi 2-3 alkalommal voltak csak együtt. A férj szeretőt tartott. De ha a felesége akarta a szexet, nyilván lefeküdt vele a férj.
2018. júl. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
A troll. Maga az oldal irja ki a kamu kerdeseket.
2018. júl. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Kapaszkodj meg: nekem az tűnt fel először, hogy több a szex, délutános héten mindig be van indulva az exférjem.

Ezzel csak a szeretőket etetik, hogy nincs szex, nem fekszik le a feleséggel, (kvázi hűséges a szeretőhöz), és minden rossz.

2018. júl. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Bár azt én sem értem, hogy miért teszik meg, ha ennyire rossz.
2018. júl. 6. 08:25
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg a feleseget is megcsinalja,foleg amelyik nem akarja ,h napvilagra keruljon a dolog!
2018. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Én egy ilyen párt ismerek, ők szexeltek. A férfinek már egy éve volt szeretője, de az asszonnyal összehoztak egy harmadik gyereket is.
2018. júl. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem feltétlenül azért van szerető, mert asszonnyal rossz a szex. Van aki azért tart szeretőt, mert otthon ugyan jó a szex, de mégtöbb szexet akar a pasas.

Vannak férfiak akik naponta igéynlik a szexet, míg sok nőnek heti 2-3 kufirc is elég.

2018. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Már miert lenne rossz az otthoni szex? Általában nem azért tartanak szeretőt, mert az otthoni rossz. Hanem inkább mennyiségben tér el az igény, na meg a "változatosság gyönyörködtet". Úgyhogy nem nevezném önfeláldozásnak.
2018. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, de mind azzal etet be, hogy otthon nincs semmi szex. De vajon a 20-30 éves házasoknál is így van? Vagy ott már valóban csak a pénz köti össze őket?
2018. júl. 6. 14:17
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én ismerek olyat, aki azért jár félre, mert az asszony csak 2-3 hetente hajlandó szexelni, akkor is csak misszionárius pózban, semmi orális kényeztetés stb. a pasi kérte a csajt, hogy kicsit legyen izgibb, változatosabb, de a csaj nem hajlandó rá. ezért a csávó félre jár, és a legszebb, hogy a nő tudja, mert kiszívott nyakkal jár haza, de nem is érdekli, csak a pasi ne hagyja el.. 😏
2018. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!