Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki milyen ruhaban van. Mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen ruhaban van. Mennyire sminkeli magat/ gyerekek mellett/? Otthon

Figyelt kérdés
Mennyire adsz magadra? Mindig mindenhol patinans rendett raksz? Felesegkent
2014. jan. 31. 19:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%

ruha,- kényelmes gatya, kardigán, szabadidöruha..stb.

smink- mindig van

rend- nálunk patináns rend van és tisztaság..mindennap porszivozok, port törlök, felmosok..a gyerek is pakol velem együtt :D (2,5 éves)

2014. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

Szabad idõ ruhában vagyok, mivel nincs tul fütve a lakás.

Reggel sminkeltem, és nem sokára lemosom.

Annyit adok magamra, hogy az egészségemnek megfeleljen.Sportolok, hetente 4.-szer.

Rend van nálam, de nem mániákusan.

2014. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Mindennap sminkelem magam, és farmert hordok. Hetente egyszer takarítok.
2014. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagyok rendmániás,ezt a párom el is fogajda,néha rám jön akkor minden élére van állítva,aztán megint káosz.:) Ezért nem szeretem a szőnyeget,csak sok kosszal/takarítással jár.Szeretem a farmert utcára,smink egyátalán nincs,nagy ritkán ha van kedvem akkor kihuzom a szemem feketével. Itthonra feszes pamutnadrág,az nagyon fontos a kényelem miatt,főleg ha megvan jólesik,mert nem csuszik félre a betét.(gyerek nincs)
2014. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Csinos, de kényelmes ruhákban vagyok itthon. Sok az olyan ruhám, ami régen "utcai" volt, de oda már nem jó - otthonra viszont tökéletes.

A bőröm és a hajam mindig ápolt, de sminkelni csak alkalmakkor szoktam (főleg a fotók miatt), mivel a bőröm is rendben van, és a szempilláim is alapból hosszúak, nem szemüveg-barát számomra a rendszeres festésük.

Rend van mindig, de nagytakarítás csak hetente 1x van mindenhol, nem szoktunk disznóólat csinálni magunk körül, nem áll halomban a mosatlan ruha/edény stb.

2014. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

soha nem sminkelek (nem tudok szépen, ezért a semmi jobb esetemben, mint a ronda).

itthon halásznadrág, kényelmes felső.

Nem vagyok tiptop, kosz nincs, de bizony előfordul, hogy reggel rámolom be a mosogatógépet, ha hétkor jövök haza (Intenzíven 12 óra meló éppen elég), de akkor sincs szanaszét a konyha, pl.

2014. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

otthon kényelmes melegítőben és egy pólóban vagyok. Ha fázom akkor felveszek egy pulcsit. (de most jó meleg van)

Nem sminkelem magam, mert alapjáratban tiszta a bőröm, nem kell takargatni púderekkel. Minden nap megcsinálom az alaptakarítást,vagyis mosogatok, elrakom a cuccokat, nem hajítok szét semmit. Bár mi figyelünk arra, hogy ne csináljunk nagy kupit. De hétvégén mindig teljes takarítás van. Ilyenkor van porszívózás, jön a fürdőszoba, portörlés stb.

42/N

2014. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%

A ruhám mindig tiszta,főzés végén általában átveszem,hogy ne legyen ételszagú,cicagatya tunikával,vagy farmer toppal.

Aki eleve sötét hajú és szép sötét szemöldökkel,szempillával rendelkezik persze,hogy nem kell sminkelnie.-Sajnos én nem lettel ilyen szerencsés így a szemem mindig" meg kell csinálni" (tus,szempillaspirál),számra színezett labello.

Parfümöt is használok,szeretem,ha néha megszimatolhatom a csuklóm,ha fáradt vagyok felélénkít.A hajam hosszú és én mindig szépen,igényesen feltűzöm,amit a férjem imád.

2014. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Lemaradt,egy héten kétszer takarítok,de alapjaiban rajtam kívül csak a fiam vigyáz a rendre,lányom és az apja után pakolunk rendesen. 40/N
2014. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

Ruha - kényelmes, de csinos. Ha valami lógós, lenyúzott, abban nem érzem jól magam eleve. Szerintem egy fekete sztreccsnadrág, csinos top (amiket nyáron utcára is viselek, olyan) megfelel itthonra. Ha elmegyek itthonról természetesen kicsípem magam. Sminkelni magam itthonra nem szoktam, utcára kis alapozó, szempillaspirál, alkalmakra rúzs. Körömlakkot néha viselek otthon is, ha kedvem van.


Igyekszem persze rendet tartani, játék után mindig elpakolunk és így tovább. Bár nekünk 2 benti cica is van a gyerekek mellé, akik előszeretettel rámolnak a lakásban szintén, ha félrenézünk, úgyhogy a patinás rend azért túlzás :) De rendetlenség, padlón és szanaszéjjel heverő dolgok nincsenek.


Heti 2x szoktam takarítani, ha szőrzetváltás van ősszel-tavasszal akkor előfordul, hogy 3x is. Emellett a cicákat naponta fésülöm furminátorral.

2014. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!