Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, munka mellett ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, munka mellett ti szoktatok otthon csinálni bármiféle házimunkát, vagy elvégeztek gyerek körüli teendőket?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 12:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen szokott.Én a feleség vagyok,remélem nem baj,ha válaszolok.Már az elején így beszéltük meg amikor összekerültünk.Neki ez természetes.Mindketten dolgozunk,a házimunkát is megosztjuk.A lányunk körüli teendők is közösek,bár már inkább ő is besegít nekünk legalább elpakolni maga után (5 éves).A férjem reszortja:porszívózás,portörlés,szemét kivitel.Ezeket mindig ő csinálja.A ház körüli teendők is az övé pl. fűnyírás.de pl.a kerti virágok rendbetétele az enyém.Havat lapátolni az szokott akinek éppen kedve van :-)Miért kérdezed? Nálatok hogy van ?
2013. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Imádok főzni :-)... a nejem is tőlem tanult meg (nem vagyok szakács)Gyerekünk már nem olyan kicsi ... de elmegyek érte suliba,ha úgy jön ki a lépés .Takarítani nem igazán ,de alkalomadtán elmosogatok .A főzés viszont nem ritkaság .
2013. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
14%
Semmit, nem ezért nősültem.
2013. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Malahit, de ugye el is tartod az asszonyt?
2013. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

Én csak a tesómékról tudok beszámolni, meg egy barátnőmékről, az ő életükbe látok bele.

Tesóm a gyerekek körül ténykedik, játszik velük, pelenkázza a kicsit, foglalkozik velük, okosítja őket.

A házimunkát a felesége csinálja teljes mértékben, mert még nem ment vissza dolgozni, így belefér az idejébe.

De a tesóm soha nem hagy maga után rendetlenséget, mocskot, ha eszik a morzsákat eltakarítja maga után, a ruháit nem hagyja szanaszét, berakja a szennyesbe, vagy vissza a szekrénybe. Tehát nem nehezíti meg a felesége életét.


Egyik barátnőméknél is pontosan ugyanígy van, mint tesóméknál.


Nem tudom, ha visszamennek dolgozni, sógornőm + barátnőm, akkor hogy lesz.

2013. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
3%
12:39, nem azért vettem, el, hogy eltartsam.
2013. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nálunk se a párom se apósjelöltem nem igazán segít. Após néha szokott, na de a párom... (Szülőkkel lakunk).
2013. dec. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Malahit azért nősült, hogy az asszony el is tartsa Őt és még a cselédje is legyen... Jó hülye volt a nejed, h hozzád ment!
2013. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

Akkor minek nősültél Malahit ?! o.O

Hogy legyen kéznél aki kiszolgál ,minden értelemben ??? -.-

2013. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
18%
Igen ő hülye volt, de én nem.
2013. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!