Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor jottel ra hogy bantalmaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jottel ra hogy bantalmazo verbalis es non verbalis kapcsolatban elsz?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetseges hogy evek alatt szepen lassan egyre megalazo helyzetbe kerul egy no es nem veszi eszre csak mikor az elso pofon csattan.

2018. júl. 7. 20:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
11%
Úgy hogy évek alatt egy butább lesz ez a nő.
2018. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
0%
egyre butább ostobább
2018. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Van aki a pofonnál se vszi észre,jó magam se,engem a lépcsőn kelett lerugni a gyerek előtt h észre térjek és segitséget merjek kérni, ezek a pasik nagyon ügyedek a környezet ezért nem hiszi el mikor kiderül és megy az áldozat hibáztatás magadnak köszönheted megérdemelted te provokáltad ez a normális állapot nem értem miért akadsz ki stb.. Engem kis koruként rokon meg is erőszakolt a család egyrésze mellé állt h én izgattam fel,naná h trauma miatt egy bantalmazos vadember mellett kötöttem ki évekre,csöbör vödör esete,de nane barátok segitettek.
2018. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
8%
Soha, mivel nem vagyok olyan primitív, hogy ilyenben éljek.
2018. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
Akkor jöttem rá, amikor az asszony már a gyerek előtt próbálta fitogtatni, hogy ki hordja a nadrágot, igyekezett megalázni mindenki előtt. Aztán amikor válásnál rájött, hogy semmi sincs a nevén, meglepődött. :)
2018. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Aldozathibaztatas ..

Primitiv ? Biztos vagy te ebben ?

2018. júl. 7. 21:23
 7/32 anonim ***** válasza:
20%
#6: Igen, mivel a családomban volt érintett, biztos vagyok benne. Az áldozathibáztatáson meg lépjünk túl... Felnőtt emberekről beszélünk. Ha valaki önként marad egy olyan kapcsolatban, amiben verik, akkor saját maga is tehet a dologról. Előfordul olyan, hogy valakinél tényleg pszichológiai okai vannak a dolognak, de az, hogy valaki primitív, nem ez a kategória.
2018. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%

Az elején nem stimmel vmi, utána az érzelmi zsarolásokat mindig akkor veszed észre mikor már megtette, majd veszekedés, küzdes az igazadért, saját életteredért, ha azt teszed amit ő akar akkor jó vagy, ha nem akkor kígyót békát rád kiabál. Amikor kimondod h vége ígérgeti h minden más lesz, abba is hagyja ideig óráig. Egy idő után belefáradsz, racionálisan fogod fel, meg a sok felgyülemlett sérelem is ott van h már nem birod azt az embert szeretni. Egy darabig megy, mert sok hülye ember empatikus amikor nem kéne és elnézi neki, holott már az első adandó alkalommal szembesiteni kéne őket a másiodiknál meg elküldeni, mert ezek megmérgezik az életed. Negativ elképzeléseik vannak rólad, és olyan is a hozzáállásuk hozzád. Az a lényeg nekik h az ő akaratuk teljesüljön, h irányítsanak.Ha nem teszed mindent bevetnek. Jó esetben elhidegülés és találnak maguknak mást. A leszakadás sok ember számára azért nehéz mert a kapcsolatban vannak jó dolgok is, és kettőség van. Elhiszi a hülye h majd nem úgy lesz, ezek soha nem változnak. Ebbe nőttek fel, a szüleik is ilyenek voltak,

Aki meg áldozat annak a szülei voltak terroristák, és azért tud nehezen megküzdeni a helyzettel,mert ott is kiszoélgáltatott helyzetben volt.


Aki ilyen kapcsolatban van, annak azt üzenem, h anyagilag nagyon legyen független, tudjon nemet mondani, és ne higgye el h megváltozik! Sose fognak!


Mai eszemmel, már könnyen kiszűröm ezeket,és lepattintom, de hosszú tanulási folyamat volt.


És ettől függetlenül, a sérelmes embereket is lepattintom, mert azok is be vannak savanyodva, azoknak is negativ elképzeléseik vannak a másikról, és totál úgy állnak hozzá a másikhoz,csak kinlódás van velük, senki nem jó nekik, mindenkit csak szidnak, ott ők a hunyók!

2018. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
17%
Nem szólok semmit, csak azért írok, hogy letudjanak pontozni a szánalmas feminácik.
2018. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
71%

Nekem az exem tipikusan verbális bántalmazó, és bizony hiába olvastam régóta pszichológia könyveket bizony úgy kellett másnak rávilágítania hogy mik azok a tipikus mondatok helyzetek ami alapján egyértelműen bántalmazásról beszélhetünk. Én (sajnos!) túlságosan is empatikus vagyok és pont az ilyenek lesznek áldozatok + egyfajta megfelelési kényszert is hoztam gyerekkorból hogy elég jó vagyok és megfeleljek.

Az én exem remekül leplezte, csak az irományaiból derült ki szakember számára egyértelműen és ez ellen a legjobb védelem most a nyilvánosság.

2018. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!