Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon bántalmazó kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bántalmazó kapcsolatban lennék?

Figyelt kérdés
A pasi akivel járok nem úgy viselkedik mint szeretném. Mindig csak akkor kell vele találkoznom amikor ő akar, de késik a randikról is. Ha összeveszünk akkor megszokott lepni ajándékkal, amitől én elgyengülök, és kibékülök vele. Az is előfordult már hogy az ölébe vett, pedig nem is akartam, illetve nem hagyta abba a csókot amikor én szerettem volna.
2018. máj. 25. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%

Kislány ez a FELNŐTT PÁRKAPCSOLAT KATEGÓRIA!!!


Tisztában vagy egyáltalán, hogy mi a bántalmazó párkapcsolat?


Szerintem halvány f..ngot sincs, de felvilágosítalak:

olyan kapcsolat, ahol fizikális erőszak, pofon, megverés, agresszió történik, és a gyengébbik ezt elviseli és nem lép ki belőle!

Kapise?


Egyébként régen rossz, ha valamit kell csinálni egy kapcsolatban.

2018. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Hany eves vagy?
2018. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
És ha ennyire rossz neked, miért vagy még vele? Az "elgyengülök, és kibékülök vele" azért nem egy felnőtt hozzáállás.
2018. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Meg hanyszor irod ezt ki?
2018. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Én már vagy 3-szor láttam, pedig nem is minden nap nézek be ide. :)
2018. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Volt egy olyan verzioja is, ahol az volt a baj, hogy seggel belerakta ot a koszba ez a lovag :"D
2018. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De senki nem a kérdésre válaszolt.
2018. máj. 25. 21:30
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem ismerem az előzményeket, korábbi kérdéseket, de ez még bőven nem meríti ki a bántalmazó kapcsolat fogalmát. A lepontozás ellenére igaza van az elsőnek, biztos jó érzés ilyen hangzatos fogalmakkal dobálózni, de ennek semmi köze a bántalmazáshoz.
2018. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy ELNYOMÓ kapcsolat.
2018. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántalmazó, viszont gyanús, hogy nem te vagy az egyetlen a képben. Csak akkor találkoztok, amikor ő akar egyik legpompásabb példája annak, hogy nem akar beengedni teljesen az életébe.


No, megkaptad a válaszod?


28n

2018. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!