Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mostanában minden pasi házasodni akár?

Figyelt kérdés
A legtöbb olyan nőt vesz el, akibe nem is szerelmes vagy nem igazán boldog vagy számos javíthatatlan hiányosság van a kapcsolatban..és mégis összeházasodnak. 4 év alatt 6 esküvőn voltam, 5 elvált. Nem elég csak elleni valakivel. Én mindig úgy voltam vele, hogy miből fogyjon az évek során. A sokból vagy a kevésből. És csak azért l, hogy legyen valaki, inkább nem.

2018. júl. 19. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Mostanában nem akar minden pasi házasodni.
2018. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Valahogy ezt én nem így veszem észre...
2018. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pl. volt olyan is ezek között, aki megmondta nekem, hogy még mindig az exébe szerelmes, de hogy úgyis reménytelen, inkább megnősülök.
2018. júl. 19. 17:48
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Mert az emberek buták. Gyakran nem azt teszik, amit akarnak vagy helyesnek látnak, hanem amit a társadalom diktál. Habár ez már csak a régi korból megmaradt hülyeség, hogy házasodni KELL. Akinek kicsit több esze van és mer a saját elképzelései szerint élni, az nem (feltétlen) házasodik.
2018. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Én se vettem észre pedig elég sok ismerősöm van. Szinte mindegyik élettársi kapcsolatban él.
2018. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Ez sokkal inkább azért lehet, mert olyan életkorba értél (feltételezve, hogy a legjobb ismerőseid, osztálytársaid, stb. közel hasonló korúak mint te), ahol az emberek házasodni szoktak.

És azt sem tartom megalapozottnak, hogy minden pasi házasodni szeretne. Én jellemzően nem szeretnék. Persze, volt már olyan lány akinél utólag rájöttem, őt talán elvettem volna. De nem így alakult. Az élet nem állt meg, majd talán jön más. Viszont ennek köze nincs a párkapcsolataimhoz, a boldogságomhoz, vagy ahhoz hogy kit mennyire szeretek éppen. Nála sem valami eget rengető pluszról, vagy egyéb pátoszról beszélnék. Inkább volt valami, ami annyira megfogott, hogy egyszerre sok és meglehetősen vegyes érzelmet váltott ki belőlem, a sima szerelmi vonzódáson túl.

2018. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
A férfiak nem akarnak házasodni, a nők akarnak, ők követelik ki, hogy meglegyen a buli, 1 napra "hercegnők" legyenek, a középpontban. Aztán ha ez megvolt, akkor már mindegy...
2018. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Aki olyat vesz el akit nem is szeret- csak mert nincs jobb- az szimplàn hülye, ès borítékolható a vàlàs.

Egyébként én nem vettem ezt észre, pont a pasik fosnak jobban a törvényes kapcsolattól merthogy maceràs vàlni amikor majd menni akarnak a következő macàhoz. Manapsàg inkàbb az a divat, hogy összecuccolnak, együtt élnek pàr évet, csinàlnak gyereket , majd 1-2 éven belül szakítanak. Az én ismerőseim közt ez megy pàr éve. Èn egyébként mindig hàzassàgban képzeltem el a jövőmet, ha megtalàlom azt az egyet akivel le akarom élni az életem. 7. éve vagyok hàzas ( 8 éves kapcsolat). Gyereket viszont nem tervezünk.

Mindenkinek màsok az igényei.

2018. júl. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!