Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mostanában elkezdtem randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában elkezdtem randizni, már volt vagy 5-6 randi partnerem, de sajnos 2-3-4 randi után minden pasi meggondolta magát vajon miért?

Figyelt kérdés
Pedig vágyom egy komoly kapcsolatra már és ez esik a legrosszabbul.hogy nem jön össze.

2016. jan. 6. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
csúnya vagy? vagy kiállhatatlan. tegyél fel képet és megmondjuk ki vagy:)
2016. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 opened paradise ***** válasza:

Te mindegyikkel folytattad volna?

Nem kérdezted tőlük?

2016. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem.Szépnek tartottak ezért is randiztak velem,és jónak is mert mondták,de lehet unalmasnak,szeretetet nagyon keveset kaptam életemben,nem igazán tudom kiváltani az emberekből a tiszteletet megbecsülést,lehet h gyenge vagyok és érdektelen.
2016. jan. 6. 17:15
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen,majdnem mindegyikkel akivel randiztam azért is randiztam mert tetszett az illető.Azt mondják h minden jó,jól érezték magukat semmi hibát nem találtak,de messze vagyok sokba kerül,a másik pasi hirtelen rájött h nagyon sok a tennivalója a jövőjével kapcsolatba és gondolkodik h bele menjen e egy párkapcsolatba..aztán időt kér..csak én vagyok ilyen szerencsétlen? :(
2016. jan. 6. 17:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaj, én is ugyanebben a helyzetben vagyok. :( Egy-két-három találkozásig elvannak velem, aztán egyik napról a másikra eltűnnek, én meg hetekig gondolkozhatok rajta, hogy mi a probléma velem, mit rontottam el már megint..
2016. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó lány vagy?
2016. jan. 6. 18:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Lány, igen.
2016. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

dettó.


valahogy állj ki magadért, szabj határokat, hallasd a hangod.

2016. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 opened paradise ***** válasza:

Talán nem kapcsolatra mentek,hanem csak szexre.

De ezeket csak tippelni lehet. Nem mindenki egyforma,lehet csak balszerencséd van.

Én ilyenkor azzal nyugtatom magam,hogy talán így terel az élet valakihez.

Szép vigasz :D

2016. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi,lehet h tényleg így van..csak arra mentek volna.
2016. jan. 6. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!