Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjemnek igaza van, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjemnek igaza van, vagy tulreagal?

Figyelt kérdés

Szoval, abban a furcsa helyzetben vagyunk h kolcson kellett kerni a szuloktol, mert az anyagiakat elkalkulaltuk. A lenyege az, h a honap vegen visszavizetjuk a tartozasUNK.


Erre elkezdett velem uvolteni (nem tulzok) a parnat a falhoz vagta, kozolte h en egy halatlan, elkenyeztett gyerek vagyok (36 vagyok) es hogy miert az o hibaja ez a helyzet es mi az h a mi tartozasunk, amikor en nem dolgoztam es ebbol alakult ki a helyzet (azota kaptam munkat).


Az o szemeben ez az EN tartozasom es nekem kell visszafizetni (kozos kasszan vagyunk). Kerdeztem, h szted rad nem hat ki anyagilag amikor vissza kell fizetni? Kozos kartyak mittomen...es folytatta az orditozast h az akkor is en fizetem vissza.


Havi 2-3 kilot ratolok minden honapban a hitelkartyara, es ez a sema mukodik kozosen hasznaljuk, a szamlakat o fizeti- kartyat en. Minden penz amit kolcsonkertunk szamlakra ment, amibol vettunk kajat stb.ergo logikusan o is hasznalta megis miert az en tartozasom?


Olyan szinten uvoltott h azt hittem megut de tudom h soha nem bantana, megis ugy ereztem h el kene bujnom az egy ala es a pluss allatkaimmal aludtam (tudom, gyerekes de iszonyat feltem).


Adalek: o atlagon felul keres, tehat itt sok penzrol beszelunk es az apukaja azt mondta h ez a helyzet az o hibaja is mert ennyi penzbol masok eltartjak a feleseguket nevetve.


Ezen is kiakadt of korsz. Kerdes: igaza van?


36/N 47/F


2018. júl. 29. 11:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Marmint igaza van abban h ez csak az en tartozasom?
2018. júl. 29. 11:07
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igaza. Ez közös élet, annak közös finanszírozása, és közös a tartozás is.

Ha még nincs gyereked, vigyázz ezzel a hapsival, én nem javaslok nagyon vele közös gyerekvállalást, mert az ilyenek gyes alatt úgy felkoptatják az állad, hogy csak lesel.


Tapasztalat.


Gondolkodj el ezen, amit láttál.


Egyébként egyértelmű, hogy a pénz a mindene, s most meg lett piszkálva a gyenge pont.

Az ilyeneknél mindig addig jó a közös kassza, míg döngeted a pénzt, aztán ha veled gond van, akkor már nem is közös a kassza.

Két ilyen példát láttam testközelből.

Ha nem akarsz gyereket, tuti mindig fogsz tudni jól keresni, nem leszel neki kiszolgáltatva, oké

2018. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igaza.

Teljesen egyetertek az elsovel.

2018. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Kizarolag akkor lenne igaza ha azt a kolcsonkert penzt kizarolag magadra koltotted volna igy azonban hogy kozosen koltottetek szamlakra napi megelhetesre, a kozos visszafizetes a helyes!
2018. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2-3 kilókat raksz a kártyára és ő jobban keres nálad, akkor ott csesztétek el a dolgot, hogy keveritek a bankkártyát a hitelkártyával + tovább nyújtózkodtok, mint ameddig a takarótok ér. Ha mindkettőtök költekezése okozta a krízist, akkor bizony ez kettőtök tartozása. Ha a férjed nem akar kölcsönt fizetni, akkor eleve nem kell kölcsön kérni.

32/f

2018. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként, ha ezek után vele maradsz, javaslok egy reformot.

A közös kártyára (mindegy, hogy bankkártya vagy hitel és bankkártya) mind a ketten rakjatok 250-300 ezer forintot hó elején.

És a számlákat is és a kajátokat is arról a kártyáról fizessétek, mindent, ami közös.l

S a maradék pénzetek a saját pénz.

És én a tartozást is ebből rendezném, amit közösen összeraktok hó elején.

Ebből, akár több hónap alatt szépen KÖZÖSEN visszafizetitek.


Amúgy elég gáz a pasi, mire akart ő gyűjteni? Mit bolygattál meg annyira, hogy így bekattant?

2018. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyit keres a férjed, akkor már réges régen kellene lennie megtakarításotoknak, hogy az ilyen helyzetek ne okozzanak problémát. Ez pont ugyanannyira az ő sara is, mint a tiéd.
2018. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os


Szerencsere a szuloknek nem kell visszaadni, mindket fel csak azert adta h segitsen, de szeretnenk visszaadni. Ok is ugyanezt mondtam h masok ebbol nevetve eltartjak a feleseguket, de nekunk nincs megtakaritasunk-konkretan semmi. Nem gyujt semmire, csak erzekenyen erinti h ebben o is hibas es hogy ezt ketten kell megoldanunk.

2018. júl. 30. 19:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem közös a tartozás.

Véleményem szerint azért akadhatott így ki, mert férfiúi hiúságában lett megsértve, mivel írtad, hogy elég sokat keres, mégis tartozása van. Amit az apja mondott olaj volt a tűzre. Azért mondhatja, hogy a te tartozásod, mert éppen nem dolgoztál, ő dolgozott. Akkor sem normális hozzá állás.

2018. júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálatok a házasság nem arról szól, hogy ketten oldotok meg mindent?
2018. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!